Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
AKVATLON / TRIATLON
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
12
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
5
24. 05. 2022
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
27
Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Podgoršek
Žiga
M
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mamič
Jakob
M
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Tomšič
Staš
M
2004
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mišvelj
Saš
M
2006
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Rihar
Mai
M
2004
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Alenabi
Nik
M
2005
GIMNAZIJA MOSTE
Praprotnik
Jakob
M
2004
GIMNAZIJA ŠENTVID
Gašparič
Nande
M
2004
GIMNAZIJA ŠENTVID
Kozlevčar
Gal
M
2004
GIMNAZIJA ŠENTVID
Zupančič
Filip
M
2004
GIMNAZIJA ŠENTVID
Roter
Matic
M
2004
GIMNAZIJA ŠENTVID
Janežič
Klemen
M
2006
GIMNAZIJA ŠENTVID
Ilar
Nal
M
2005
GIMNAZIJA ŠENTVID
Mikuž
Bor
M
2006
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Pilih
Arne
M
2006
GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
Majdič
Luka
M
2006
VEGOVA LJUBLJANA
Gorjanc
Timotej
M
2004
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jezeršek
Mark Erik
M
2006
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Bojanc
Domen
M
2005
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Sraka
Luna
Z
2006
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pilih
Vita
Z
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Vacik
Ema
Z
2006
GIMNAZIJA ŠENTVID
Alymova
Nadeža
Z
2006
GIMNAZIJA ŠENTVID
Brišnik
Nadja
Z
2006
GIMNAZIJA ŠENTVID
Pšeničnik
Tiara
Z
2003
GIMNAZIJA ŠENTVID
Jarc
Neža
Z
2005
GIMNAZIJA ŠENTVID
Dimnik
Neža
Z
2004
SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
31
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
7
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
16
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
30
24. 05. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu
22
26. 05. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
38
29. 05. 2014
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
29
28. 05. 2013
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
34
29. 05. 2012
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
18
25. 05. 2011
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
9