Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.6.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v kolesarski dirki na koloparku    

33

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Kuntarič Žibert Vanja

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
MilarMartin

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LampičVal Trinle

M

2007OŠ VIDE PREGARC
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DjinovskiLev

M

2012OŠ DANILE KUMAR
KosorićJak

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LožarJošt

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BahKlemen

M

2012OŠ HINKA SMREKARJA
KovačičNoe

M

2014OŠ KOSEZE
KovačičIzak

M

2012OŠ KOSEZE
DečmanKlemen

M

2012OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PrešerenArne

M

2010OŠ POLJANE
BorcHari

M

2013OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VodopivecVitomil

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
PišljarPan Jan

M

2009OŠ VIČ
Rui Samsa Paco

M

2009OŠ VIČ
KnausAurel

M

2015OŠ VIČ
NakrstJure

M

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DovganAlbert

M

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NanutMaj

M

2012OŠ VIDE PREGARC
Nikolić BajrićMark

M

2011OŠ POLJE
HalilovićAdin

M

2011OŠ POLJE
PlevčakAnže

M

2011OŠ POLJE
VukojevićNikolaj

M

2011OŠ ZALOG
AksentićMiloš

M

2011OŠ ZALOG
B-SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PrešerenMila

Z

2008OŠ POLJANE
B-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KosorićLava

Z

2013OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HericNeja

Z

2012OŠ FRANCETA BEVKA
DečmanJulija

Z

2015OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
NakrstNina

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LampičMila

Z

2009OŠ VIDE PREGARC
MikićAnastasija

Z

2011OŠ POLJE
Munih StojanovićNaja

Z

2011OŠ POLJE
JovanovičAjda

Z

2011OŠ POLJE

30.9.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

20


ARHIV:
25.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

52

18.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

16

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

18

5.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

8

19.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas  

19

13.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju      

40

5.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju      

17

21.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

9

13.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

6

7.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

16

30.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

17

6.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

5

14.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

9