Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28. 05. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v kolesarski dirki na koloparku  

21

19. 12. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v ciklokrosu      

32


ARHIV:
30. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v kolesarski dirki na koloparku    

44

2. 06. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v kolesarski dirki na koloparku    

33

30. 09. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

20

25. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

52

18. 09. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

16

19. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

18

5. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

8

19. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas  

19

13. 10. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju      

40

5. 10. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju      

17

21. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas      

9

13. 10. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

6

7. 10. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

16

30. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas    

17

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TomšičDan Andrej

M

2003OŠ PRULE
BrezovšekNejc

M

2003OŠ ŠENTVID
BašeljJaša

M

2002OŠ ZADOBROVA
StarmanJaka

M

2002OŠ ZADOBROVA
GolmajerAžbe

M

2002OŠ ZADOBROVA
ŽleBlaž

M

2002OŠ ZADOBROVA
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ŽagarMatic

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
BevcJakob

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
MuhaLuka

M

2004OŠ VIČ
MavecVid

M

2004OŠ DRAVLJE
KocjancVid

M

2004OŠ DRAVLJE
PoljanecJon

M

2004OŠ ŠENTVID
DebevecJakob

M

2004OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
StarmanGal

M

2005OŠ ZADOBROVA
ČukEnej

M

2004OŠ DRAGOMELJ
Gregorčič Natan

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
B-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PoljanecEma

Z

2006OŠ ŠENTVID

6. 10. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

5

14. 10. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

9