Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
15. 04. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

82

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ VIČ
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VIČ
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIDE PREGARC 2
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Dobrecović MoharNeli

Z

2015OŠ POLJANE
Kasunić KorenIris

Z

2015OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SkerbišIsabela

Z

2015OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MelanieKuzmić

Z

2015OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RajerTara

Z

2015OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RajerKlara

Z

2015OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RiharKarolina

Z

2016OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CerarŽiva

Z

2015OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Piškur Žil

M

2012OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZdešarJon

M

2012OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZapolnevSergei

M

2012OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ČečSven Nik

M

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
BriceljErazem

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
BolhaPatrik

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
OvničJure

M

2014OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SmerdeljAnže

M

2014OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StaševićPetar

M

2013OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Luskovič Črt

M

2014OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GrudenEla

Z

2014OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KosorićLava

Z

2013OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PezdircGaja

Z

2014OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Štrancar Živa

Z

2012OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VizgirdaKim Valentina

Z

2014OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Andrašec KrušičAlina

Z

2014OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
DedićAmna

Z

2014OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KržanKaja

Z

2013OŠ POLJANE
ŽontarŽana

Z

2013OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KolbeLuna

Z

2014OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikBrina

Z

2013OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Maksimović Maja

Z

2014OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Maksimović Nina

Z

2013OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Smrekar VoskobojnikVito

M

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KnafelcTobias

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
PetekVid

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
BorkovićVal

M

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
BriceljLan

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
KirnGašper

M

2009OŠ POLJANE
AškercSergej

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
ZalaznikMaj

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LuskovičVid

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČreslovnikNejc

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaDanilo

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NamjesnikJan

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GaberščikMiša

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GuštinMaja Franka

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LipnikTajda

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BreznikBrina

Z

2011OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
VilharZala Lina

Z

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
JadrijevKiara

Z

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
VilharGaja Vida

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
SmrdeljNika

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
Centrih ZornNadja

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
BertonceljEva

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
ČernjavičUla

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
ŠkerlLoti

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
KnezSofia

Z

2011OŠ POLJANE
Dobrecović MoharElisa

Z

2011OŠ POLJANE
KržanTara

Z

2011OŠ POLJANE
PeganUla

Z

2011OŠ TONETA ČUFARJA
JavornikVida

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
Troha SeverinoNandini

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA



ARHIV:
29. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

18. 04. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

19. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20. 04. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7. 04. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9. 03. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3. 03. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45