Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
29.5.2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ VIČ
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIČ 2
  - OŠ VIDE PREGARC
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ VIČ
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIČ 2
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIDE PREGARC 2
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LevstekDavid

M

2014OŠ VODMAT
MatošićTristan

M

2015OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MarićLucija

Z

2016OŠ POLJANE
Dobrecović MoharNeli

Z

2015OŠ POLJANE
KocjanKarolina

Z

2016OŠ POLJANE
VidetičUla

Z

2014OŠ SAVSKO NASELJE
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KnafelcMatias

M

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
ČečSven

M

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
ČečLiam

M

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
JadrijevKiara

Z

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
VilharZala

Z

2011OŠ MIŠKA KRANJCA
Dobrecović MoharElisa

Z

2011OŠ POLJANE
KržanTara

Z

2011OŠ POLJANE
KnezSofia

Z

2011OŠ POLJANE
KantarevićDalia

Z

2013OŠ SAVSKO NASELJE
VidetičHana

Z

2011OŠ SAVSKO NASELJE
JarićKiara

Z

2013OŠ SAVSKO NASELJE
ColićTia

Z

2013OŠ SAVSKO NASELJE
Huskić TalundžićArabell

Z

2013OŠ VIDE PREGARC
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KnafelcTobias

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
BorkovićMaj

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
KrančičLeon

M

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
BorkovićVal

M

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
BizjanMax

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Meglič MikuličManca

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
MartiničMaruša

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
VilharGaja Vida

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
Centrih ZornNadja

Z

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
SmogavecEva

Z

2009OŠ POLJANE
MakucUla

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
KostadinovaKlea

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
SavićAna

Z

2010OŠ VIDE PREGARC



ARHIV:
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45