Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Navodila za izvedbo: Osnovne šole, Srednje šole

Zapisnik uvodnega sestanka: Osnovne šole, Srednje šole

Namen, organizacija, smernice (Power point): Osnovne šole, Srednje šole


Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

20.10.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v košarki za starejše učence

12.10. 0957

24.11. 2359

21.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - področje LJ

12.10. 1000

8.11. 2359

25.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - državno prvenstvo SLO

18.10. 0926

10.11. 2359

25.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje - državno prvenstvo SLO

18.10. 0928

8.11. 2359

26.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - državno prvenstvo SLO

18.10. 0930

4.11. 2359

26.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - državno prvenstvo SLO

18.10. 0931

4.11. 2359

31.10.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za starejše učenke

18.10. 0934

8.11. 2359

7.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence - Polfinale

7.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke - Polfinale

21.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke - Finale

21.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence - Finale

24.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

16.11. 1230

22.11. 2359

24.11.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - državno prvenstvo SLO - Polfinale

24.11.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

16.11. 1232

22.11. 2359

24.11.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - državno prvenstvo SLO - Polfinale

25.11.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu

15.11. 1112

23.11. 1200

5.12.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

16.11. 1234

1.12. 2359

6.12.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

16.11. 1233

1.12. 2359

7.12.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

22.11. 0931

5.12. 1200