Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

6


ARHIV:
25.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

7

22.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

21.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

2.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - 1. in 2. liga

7

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

5

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake

7

8.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

6

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

4

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

8.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

3

2.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje    

7

8.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale  

8

4.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale  

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

8

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale

6

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale

4

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

8

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

11

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - FINALE  

6

4.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - FINALE  

6

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

11:8

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

28.9.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

17:11

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

29.9.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

22:18

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

4.10.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

4.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

16:18

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

8.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

21:10

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

8.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

330060:39216

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

310244:49-52

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

310242:48-62

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

310234:44-102

Urnik - Skupina:2
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LEDINA

10:0 BB

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

110010:0102

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

10010:10-100
20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

6

20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

12

28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu  

5

28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu  

10