Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

6


ARHIV:
25.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

7

22.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

21.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

2.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - 1. in 2. liga

7

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

5

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake

7

8.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

6

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

4

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

8.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

3

2.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje    

7

8.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale  

8

4.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale  

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

8

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

23:12

GIMNAZIJA MOSTE

25.9.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

19:8

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

25.9.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

12:14

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

28.9.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

13:21

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

28.9.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

0:10 BB

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

3.10.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

18:6

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

3.10.2012 13:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

330062:31316

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

320142:29134

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

310228:49-212

GIMNAZIJA MOSTE

300324:47-230

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

23:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

25.9.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

24:11

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

25.9.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

11:24

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

28.9.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

14:20

GIMNAZIJA ŠIŠKA

28.9.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

22:12

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3.10.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

0:10 BB

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3.10.2012 14:30

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

330065:41246

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

320160:44164

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

310235:44-92

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

300326:57-310
24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale

6

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale

4

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

8

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

11

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - FINALE  

6

4.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - FINALE  

6

20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

6

20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

12

28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu  

5

28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu  

10