Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

4

24.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

6


ARHIV:
25.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

7

22.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

21.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

2.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - 1. in 2. liga

7

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

5

20.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake

7

8.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake - Finale

6

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

4

15.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

8.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

3

2.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje  

3

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake  

7

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje    

7

8.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale  

8

4.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale  

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

7

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

8

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - Finale

6

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - Finale

4

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

8

19.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

11

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu - FINALE  

6

4.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu - FINALE  

6

20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu    

6

20.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu    

12

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13:13

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

27.9.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

10:10

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

27.9.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

28:3

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

27.9.2010 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

28:14

EKONOMSKA ŠOLA

5.10.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

12:24

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

19:15

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

5.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

321065:28375

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

321060:42185

EKONOMSKA ŠOLA

301236:62-261

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

301228:57-291

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

31:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

30.9.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

16:9

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

30.9.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

22:8

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

30.9.2010 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13:13

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

6.10.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

6:11

GIMNAZIJA ŠIŠKA

6.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

26:19

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

330064:29356

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

311135:3323

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

311154:63-93

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

300336:64-280

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

21:7

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

1.10.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

23:3

GIMNAZIJA LEDINA

1.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

21:8

GIMNAZIJA LEDINA

1.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

11:12

GIMNAZIJA LEDINA

11.10.2010 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

14:13

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

11.10.2010 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

13:14

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

11.10.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

330056:28286

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

320150:30204

GIMNAZIJA LEDINA

310223:55-322

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

300331:47-160
28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijakinje v rokometu  

5

28.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane za dijake v rokometu  

10