Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
19.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

25

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

46

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
ČadežMatevž

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
BoštjančičArne

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
GolmajerAžbe

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
BocMartin

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
Teržan Jakob

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZalarGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
JančarŽiga

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkrbincVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Rihtar ŠaleharVidian

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BudihnaJon

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljLuka

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠtajnarMihael

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
AvbeljBlaž

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Prosen Luka

M

2002SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Jocman Vodnik Nejc

M

2002SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Kranjec ŽagarMatic

M

2002SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
JovanJan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PerparTim

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
KeržanŽiga

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JagodičTilen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KlemenčičMiha

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DrnovšekMitja

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SkukLuka

M

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DebevecBlaž

M

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MoškonBor

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CunderMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CvirnTim

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrobišMatija

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Živalič Kristjan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NozadzeGiorgi

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Smolnikar Jakob

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
ŽleBlaž

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
RakUrh

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
IvartnikDavid

M

1999ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
VovkPeter

M

2002IZVEN SŠ
GlobočnikJernej

M

2001IZVEN SŠ
Čadež David

M

2000IZVEN SŠ
PirihAleš

M

2000IZVEN SŠ
JagodičTilen

M

2000IZVEN SŠ
RihtaršičGal

M

2000IZVEN SŠ
HribarJernej

M

2002IZVEN SŠ
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
DovjakKatja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanLucija

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
MovrinVita

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
DečmanNika

Z

2001IZVEN SŠ

7.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

30

6.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

31

14.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

39