Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

25


ARHIV:
5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

46

7.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

30

6.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

31

14.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

39

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
AlbrehtLuka

M

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
VogrinŽiga

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
AžmanKristjan

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GravnarJaka

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
SvetekDomen

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GruntarLuka

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
KlenovšekUrh

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
AndrejažŽan

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecSimon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
DebeljakJan

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ŠtempeljDomen

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BertonceljJani

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
LevstekJan

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Štuhec Klemen

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
VerčekMihael

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
LazarMiha

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
OblakVid

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
PodkrižnikJaka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
LesarTilen

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ZupančičMark

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ČarmanVid

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
Ilc HodžićDavid

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
DrobničAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
CerarGregor

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HočevarAndrej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KozjekMartin

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KregarVid

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RemškarGašper

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MrakDomen

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KomlošLuka

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KoširLuka

M

1998ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
KovačMike

M

1996ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
IvartnikDavid

M

1999ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Penko Karin

Z

1999GIMNAZIJA POLJANE
MovrinAna

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodržajGabrijela

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarTinkara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA