Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOLESARSTVO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
19.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

25

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

46

7.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju  

30

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
ČadežMatevž

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
BocMartin

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
LukežičKristian

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
TeržanJakob

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZalarGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
BudihnaJon

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
LovšinAnže

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarŽiga

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
GroznikUrh

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
StrahTadej

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠtrajnarMihael

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PogačarKlemen

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZormanTadej

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KeržanŽiga

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PrelovšekGašper

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
JagodičTilen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KlemenčičMiha

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KranjecNik

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ČukTjaž

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DebevecBlaž

M

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DebeljakMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrobišMatija

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MoškonBor

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Cunder Martin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmoleAljaž

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
IvartnikDavid

M

1999ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
BečanLucija

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
MovrinVita

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kunaver ŽavbiSaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MovrinAna

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

31

14.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju    

39