Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

4

18.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

6


ARHIV:
3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

10

3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

4

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

4

12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

7

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

7

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence

5

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

7

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

11

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

10.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

6

26.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

5

10.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke - FINALE  

4

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

5

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

8

3.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale  

4

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

7

Prijavljene ekipe:
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:1-4
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

14:7

OŠ NOVE FUŽINE

9.12.2013 12:15

SLOVAN

OŠ KETTEJA IN MURNA

15:2

OŠ ZALOG

9.12.2013 12:45

SLOVAN

OŠ ZALOG

13:13

OŠ NOVE FUŽINE

9.12.2013 13:15

SLOVAN

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

6:8

OŠ KETTEJA IN MURNA

9.12.2013 13:45

SLOVAN
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KETTEJA IN MURNA

220023:8154

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

210120:1552

OŠ NOVE FUŽINE

201120:27-71

OŠ ZALOG

201115:28-131

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

20:6

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4.12.2013 08:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ SAVSKO NASELJE

9:17

OŠ ZALOG

4.12.2013 09:00

Dvorana Kodeljevo

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

14:6

OŠ SAVSKO NASELJE

4.12.2013 09:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ ZALOG

25:11

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4.12.2013 10:00

Dvorana Kodeljevo

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

16:10

OŠ ZALOG

4.12.2013 10:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ SAVSKO NASELJE

11:10

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4.12.2013 11:00

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ SAVSKO NASELJE

310226:41-152

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

300327:56-290

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KETTEJA IN MURNA

13:5

OŠ NOVE FUŽINE

5.12.2013 12:15

Dvorana Kodeljevo

OŠ NOVE FUŽINE

20:7

OŠ MAKSA PEČARJA

5.12.2013 12:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ KETTEJA IN MURNA

20:1

OŠ MAKSA PEČARJA

5.12.2013 13:15

Dvorana Kodeljevo
18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence      

6

18.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale

4

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

7

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

3

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

5

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

7

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

4

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

4

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5

17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 2. liga

4

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 1. liga

4

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

5

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

8

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

16.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5