Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

10

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

4

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

4

12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

7

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

7

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

7

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence

5

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

11

10.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

6

26.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

5

10.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke - FINALE  

4

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

8

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

5

3.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale  

4

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

7

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence      

6

18.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale

4

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

7

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

3

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

5

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

7

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

4

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

4

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5

Prijavljene ekipe:
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ PRULE
  - OŠ SAVSKO NASELJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:10 BB

OŠ SAVSKO NASELJE

29.11.2010 12:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:10 BB

OŠ NOVE JARŠE

29.11.2010 13:00

Dvorana Kodeljevo

OŠ NOVE JARŠE

17:13

OŠ SAVSKO NASELJE

1.12.2010 12:15

Dvorana Kodeljevo

OŠ SAVSKO NASELJE

17:13

OŠ PRULE

1.12.2010 12:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ PRULE

5:15

OŠ NOVE JARŠE

1.12.2010 13:15

Dvorana Kodeljevo

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

10:0 BB

OŠ OSKAR KOVAČIČ

6.12.2010 12:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

20:11

OŠ PRULE

6.12.2010 13:00

Dvorana Kodeljevo

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

23:10

OŠ SAVSKO NASELJE

8.12.2010 08:15

Dvorana Kodeljevo

OŠ PRULE

10:0 BB

OŠ OSKAR KOVAČIČ

8.12.2010 08:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ NOVE JARŠE

11:17

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

8.12.2010 09:15

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

440070:32388

OŠ NOVE JARŠE

430153:35186

OŠ SAVSKO NASELJE

420250:53-34

OŠ PRULE

410339:52-132

OŠ OSKAR KOVAČIČ

40040:40-400
17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 2. liga

4

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 1. liga

4

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

5

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

8

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

16.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5