Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ROKOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

10

3.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

4

31.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

4


ARHIV:
12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

12.3.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

7

20.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

7

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

1.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence

5

26.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

7

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

11

15.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

10.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

6

26.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

18.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

5

10.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke - FINALE  

4

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke  

8

18.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence  

5

3.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale  

4

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

4

18.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence      

6

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

7

18.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - Finale

4

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

7

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

3

19.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

5

26.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

7

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

4

21.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

4

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence  

5

30.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke  

6

17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

17.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 2. liga

4

19.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence - 1. liga

4

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke    

5

24.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učence    

8

Prijavljene ekipe:
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ 2
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIDE PREGARC

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

19:11

OŠ VIDE PREGARC

31.3.2010 13:00

DVORANA TIVOLI

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

7:13

OŠ VIDE PREGARC

31.3.2010 13:30

DVORANA TIVOLI

OŠ OSKAR KOVAČIČ

14:12

OŠ NOVE JARŠE

31.3.2010 14:00

DVORANA TIVOLI

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

5:12

OŠ NOVE JARŠE

7.4.2010 13:00

DVORANA TIVOLI

OŠ NOVE JARŠE

12:14

OŠ VIDE PREGARC

7.4.2010 13:30

DVORANA TIVOLI

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

6:18

OŠ OSKAR KOVAČIČ

7.4.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ OSKAR KOVAČIČ

330051:29226

OŠ VIDE PREGARC

320138:3804

OŠ NOVE JARŠE

310236:3332

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

300318:43-250

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

14:8

OŠ TRNOVO

6.4.2010 13:00

DVORANA TIVOLI

OŠ MARTINA KRPANA

25:8

OŠ TRNOVO

6.4.2010 13:30

DVORANA TIVOLI

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

25:2

OŠ OSKAR KOVAČIČ 2

6.4.2010 14:00

DVORANA TIVOLI

OŠ MARTINA KRPANA

28:3

OŠ OSKAR KOVAČIČ 2

8.4.2010 13:00

DVORANA TIVOLI

OŠ OSKAR KOVAČIČ 2

12:20

OŠ TRNOVO

8.4.2010 13:30

DVORANA TIVOLI

OŠ MARTINA KRPANA

24:6

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

8.4.2010 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MARTINA KRPANA

330077:17606

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

320145:34114

OŠ TRNOVO

310236:51-152

OŠ OSKAR KOVAČIČ 2

300317:73-560
25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učence    

6

16.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za starejše učenke    

5