Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TEK

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

161


ARHIV:
17.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

70

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LengarBine

M

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
Počivavšek VajsNils

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
VajdLan

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
BregarBert

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
DremeljŽan

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinDavid

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
TrdanTevž

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
SrdićBorja

M

2009OŠ VODMAT
ŽagarVid

M

2008OŠ VODMAT
IntiharBor

M

2008OŠ VODMAT
HameršakJakob

M

2008OŠ VODMAT
LalićTristan

M

2009OŠ VODMAT
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BogmeTisa

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
TancekTeja

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
PantarKatarina

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LukanAna

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
SiličZala

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
BrenčičIsa

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičSofia

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
DirnbekŽiva

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ZanoškarNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KostrićIza Dora

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
HafnerHana

Z

2009OŠ VODMAT
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
LengarBrin

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
SoklićLev

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RepovžArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VulićArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BizjakAnže

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanSamo

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
MüllerMaj

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KostrićMaksim

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
VodišekVid

M

2007OŠ VODMAT
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ZrimšekLana

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
VerbincIra

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
KlemšeNana

Z

2007OŠ PREŽIHOV VORANC
KnegoGaja

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičJerca

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PaunovićIzabela

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KarižErika

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KocjančičLucija

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
LestanIza

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
OsojnikLana

Z

2006OŠ ZALOG
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Škufca ZgoncJanez

M

2004OŠ BEŽIGRAD
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
KolarMiha

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KambičMatic

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Penič Jure

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Rotar PaušičTin

M

2005OŠ MIRANA JARCA
LenarčičToni

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
Tica Nikola

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ValenčičMatic

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SenićFilip

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NapastMatic Filip

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VindišarJuš

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KrivecMatej

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
RemecJaka

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Živković Tara

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Rotar PaušičLina

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkafarAnuška

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RemecEma

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
SouidiKatarina

Z

2004OŠ VODMAT

18.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

62

19.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo

58