Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TEK

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
17.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

70

18.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

62

19.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo

58

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ĐurkićŽan

M

2007OŠ BEŽIGRAD
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
BrenceBart

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠkrjancDavid

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SlapšakTaras

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ĐokićMaks

M

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Vratič Tim

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VulićArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BratušUrban

M

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KavčičJon

M

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
FeleJure

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
MajcenErik

M

2006OŠ VODMAT
Hameršak Matija

M

2006OŠ VODMAT
ArnolMatic

M

2006OŠ VODMAT
PetekVal

M

2006OŠ VODMAT
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SlapšakVita

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KovačLucija

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VajglŽiva

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MožinaKatja

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BocZala

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PavčnikZarja

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KostandinovićAna

Z

2006OŠ VODMAT
Kelava Dunja

Z

2006OŠ VODMAT
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
KlochenkoAnna

Z

2006OŠ VODMAT
Urbančič JurjevecLana

Z

2006OŠ VODMAT
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Rotar PaušičTin

M

2005OŠ MIRANA JARCA
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
PenMark

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ValenčičMatic

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TicaNikola

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HriberšekŽan

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NapastFilip Matic

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AndlovecAnže

M

2004OŠ VODMAT
PodobnikJošt

M

2004OŠ VODMAT
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Rotar PaušičLina

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
MihevcLara

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
NoseŽiva

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ĐurkićAnže

M

2003OŠ BEŽIGRAD
GoliMatic

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PeulićAleks Dušan

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
MočilarLuka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
UsenikLuka

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BreceljKolja Maks

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GashiVesel

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KamberiZuhejr

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Lajevec Urša

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Košorog Neža

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Levičar Zala

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LengarLina

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomcTia

Z

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IsteničNeža

Z

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
ValenčičLana

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PelcarMija

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SuvajacDona

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA