Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TEK

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

161


ARHIV:
17.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

70

18.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

62

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
FeleJure

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
Souidi Martin

M

2007OŠ VODMAT
HawlinaKarpo

M

2007OŠ VODMAT
Mahnič DobrovoljcDorian

M

2007OŠ VODMAT
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KostrićIza Dora

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
MichieliEma

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Kelava Maja

Z

2007OŠ VODMAT
MaziIna

Z

2007OŠ VODMAT
GerbecManca

Z

2007OŠ VODMAT
ZulićTajra

Z

2007OŠ VODMAT
KukovecZala

Z

2007OŠ VODMAT
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Rotar PaušičTin

M

2005OŠ MIRANA JARCA
Plavšič VajdeNaj

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkrjancDavid

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrenceBart

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VukmanBorut

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LamprechtMaxim

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VulićArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KostrićMaksim

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Majcen Erik

M

2006OŠ VODMAT
StarmanGal

M

2005OŠ ZADOBROVA
JavorNik

M

2005OŠ ZADOBROVA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Rotar PaušičLina

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
MihevcLara

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
VerbincIra

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
LamprechtNika

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
Urbančič JurjevecLana

Z

2006OŠ VODMAT
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ČešnovarJon

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VerbincMedard

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
MasleRok

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
KnavsAleksander

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
TežakOskar

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PogačarJakob

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
KneževićAlek

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NapastMatic Filip

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ValenčičMatic

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TicaNikola

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AnželjTibor

M

2003OŠ TONETA ČUFARJA
MagisterMartin

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Gregorčič Natan

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SelanJaka

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RebercMarjan

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AnderluhLuka

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Košorog Zala

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Penič Neja

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Levičar Zala

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LengarLina

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZgoncNaja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
NovotnyEla

Z

2003OŠ TONETA ČUFARJA
SouidiKatarina

Z

2004OŠ VODMAT
Urbančič JurjevecZarja

Z

2004OŠ VODMAT

19.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo

58