Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
19.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

27

19.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

16

13.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

24

15.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

28

9.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ DANILE KUMARBukovec Monika, Jovićič  Sarah, Orehek Alja
 - OŠ HINKA SMREKARJAUhan Bilčar Lana, Vesel Veronika, Škalič Viviana
 - OŠ OSKAR KOVAČIČMihorko Anja, Mihorko Manca, Vadnjal  Nika
 - OŠ VIŽMARJE - BRODSmolnikar Štrukelj Maruša, Predovnik Veronika, Jamnik Živa
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 2Selan Eva, Kajzer Kaja, Totić Majrema
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 3Močnik Karina, Poženel Lina, Kralj Eleja
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 4Vučko Hana, Novak Lea, Dinić Nemanič Anuška
Moški:
 - OŠ DANILE KUMAROpaškar Jon, Slatinek Jaka, Kunaver Gašper
 - OŠ DANILE KUMAR 2Bukovec Marcel, Smolič  Miha, Gerkman Gaj
 - OŠ HINKA SMREKARJAMašinovič Amar, Omerzu Aljaž, Majnik Majnik
 - OŠ HINKA SMREKARJA 2Mehić Saidin, Zeggai Adam, Jurkovič Klemen
 - OŠ OSKAR KOVAČIČJenko Jan, Mihevc Gašper, Jakob Gal Frankovič
 - OŠ OSKAR KOVAČIČ 2Slemenšek Erik, Ibrahim Majetić, Šabotić Edi
 - OŠ OSKAR KOVAČIČ 3Ivančič Tevž, Berlič Mark, Drolec Vito
 - OŠ VIŽMARJE - BRODStojinović Dušan, Habjan Matej, Habjan  Andrej
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 10Hudohmet Fran, Makovec Fröehlich Žiga, Indof Urban
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 2Smerkolj Nik, Napast Dan, Zalaznik Matic
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 3Mihelak Rok, Pantelić Tian, Gartner Žan
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 4Muhič David, Muhič Aleks, Šubic Adam
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 5Vargek Žan, Matjašec Matevž, Vidovič Kristian
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 6Krelj Nik, Arh Tibor, Košir Jakob
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 7Stomilovič Vito, Vardjan Luka, Mesić Sinan
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 8Grmovšek Nejc, Lenič Jošt, Gornik Jure
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 9Murn Tomi, Kozlevčar Jan, Oslakovič Turšič Rok

Prijavljeni posamezniki:
VarlamovMark

M

2002OŠ DANILE KUMAR
BrenkAljaž

M

2005OŠ DANILE KUMAR
GantarAmbriž

M

2000OŠ DANILE KUMAR
MajerleNina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
PapežLuka

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
MajerleLara

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
HočevarNace

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
Uhan BilčarLana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
VeselVeronika

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkaličViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MašinovičAmar

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
OmerzuAljaž

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MajnikMatej

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MehićSaidin

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ZeggaiAdam

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JurkovičKlemen

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
HribernikAnej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
GoliMatic

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
JošićTamara

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
JendricTristan

M

2000OŠ PRULE
ŠepičŽiga

M

2003OŠ TONETA ČUFARJA
KosMarcela

Z

2003OŠ TONETA ČUFARJA

17.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

68

4.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

44

15.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

10

21.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

1

15.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

18