Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

27


ARHIV:
19.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

16

13.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

24

15.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

28

9.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

17.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

68

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ OSKAR KOVAČIČMihorko Anja, Mihorko Manca, Vadnjal Nika
 - OŠ VIŽMARJE - BRODKajzer Kaja, Vučko Hana, Selan  Eva
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 2Jamnik Živa, Žlof Androjna Nives, Totić Majrema
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 3Smolnikar Štrukelj  Maruša, Jarc Gloria, Zajc Ana
Moški:
 - OŠ DANILE KUMARGantar Ambrož, Opaškar Jon, Slatinek Jaka
 - OŠ DANILE KUMAR 2Sojer Blaž, Kunaver Gašper, Osvald Lucijan
 - OŠ HINKA SMREKARJAPotočki Jakob, Komič Klavdij, Ravmanovski Denis
 - OŠ HINKA SMREKARJA 2Jurkovič Klemen, Gorkič Aleksander, Vlaović Dragan
 - OŠ VIŽMARJE - BRODMiklavčič Gašper, Škrbinc Vid, Jenko Jernej
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 10Gregl Žiga, Miklavec Miha, Valentinčič Jure
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 11  Grmovšek Nejc, Muhič David, Muhič Aleks
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 12Gornik Jure, Lenič Jošt, Blagotinšek Marcel
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 13Hudohmet Fran, Erjavec Jakob, Levstik Maj
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 14Vardjan Luka, Mesić Sinan, Stomilović Vito
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 2Rot Jernej, Jarc Miha, Grenc Jure
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 3Napast Dan, Zalaznik Matic, Caf Domen
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 4Potočar Jan, Vršec Ty, Stojinović Dušan
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 5Smerkolj Nik, Ardebili Ahmet, Lah Jaka
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 6Krelj Nik, Vargek Žan, Arh Tibor
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 7Vidović Kristjan, Matjašec Matevž, Pantelić Tian
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 8Gartner Žan, Antolin  Jan, Mihelak Rok
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 9Valentinčič Jure, Andjelić Andraž, Habjan Matej

Prijavljeni posamezniki:
SmoličMiha

M

2002OŠ DANILE KUMAR
BukovecMonika

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
JovičičSarah

Z

2001OŠ DANILE KUMAR
SlatinekTina

Z

2001OŠ DANILE KUMAR
PerkoŽan

M

2002OŠ DANILE KUMAR
BukovecMarcel

M

2002OŠ DANILE KUMAR
KastriotMustafa

M

2002OŠ DANILE KUMAR
MajerleLara

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
MajerleNina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
PapežLuka

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
HočevarNace

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KomičKlavdij

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GorkičAleksander

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JurkovičKlemen

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
RavmanovskiDenis

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ArdeljanIvana

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Potočki Jakob

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
GorkičNikolaj

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
SimićIvan

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
VlaovićDragan

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Fabčič FlisLeon

M

2000OŠ KOSEZE
HribernikAnej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
PodgornikDomen

M

1999OŠ MIRANA JARCA
ČopNik

M

2001OŠ NOVE JARŠE
ŠtublerNejc

M

2000OŠ NOVE JARŠE
BilićMario

M

1999OŠ NOVE JARŠE
JagodićŽan

M

1999OŠ NOVE JARŠE
StrehovecMiha Jan

M

1999OŠ NOVE JARŠE
Barši PalmićHana

Z

1999OŠ NOVE JARŠE
ŠvigeljGal

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
BerkopecPeter

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
SkubicJakob

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
AščićAbel

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
ČerinJaka

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
LohkarAljaž

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KosMarcela

Z

2003OŠ TONETA ČUFARJA
FurlanMatevž

M

2001OŠ VIČ
SelanEva

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
JarcGloria

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
Smolnikar ŠtrukeljMaruša

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
ZajcAna

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
Žlof AndrojnaNives

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
JamnikŽiva

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
TotićMajrema

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
KajzerKaja

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
VučkoHana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD

4.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

44

15.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

10

21.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

1

15.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

18