Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

27


ARHIV:
19.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

16

13.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

24

15.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

28

9.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

17.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

68

4.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

44

15.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

10

21.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

1

15.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

18

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ DANILE KUMARStepančič Tjaša, Dušak Ula, Udovč Kristina
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAKljutić Aleksandra, Egete Ajda, Kolenc Živa
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 2Slivšek Urška, Zorc Ana, Trifunović  Bojana
 - OŠ OSKAR KOVAČIČHribljan Ana, Rajh Ava, Rajh Eva
Moški:
 - MLADINSKI DOM JARŠEŠimič Matej, Žagar  Žiga, Muratovič Adnan
 - OŠ DANILE KUMARJarc Tilen, Kovač Grega, Sikošek Klemen
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAPonikvar  Matic, Kremser  Jan, Vidmar Janez
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 2Juvančič Gal, Rožič  Lujo, Ceferin  Miha
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 3Ravnik  Jan, Dolenc Jure, Lesar Lenart
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 4Kucler  Mark, Eržen Luka, Juvančič Kai
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Cimprič Maks, Kuhar  Mark, Klemenčič  Rok
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ. 2Malovrh Patrik, Zajc Jakob, Pangerc Žan
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ. 3Avbelj Žan, Plevel Domen, Porenta  Aleksander
 - OŠ OSKAR KOVAČIČMalenšek  Žan, Gašperšič Pino, Težak Timotej
 - OŠ OSKAR KOVAČIČ 2Štolfa Tim, Golob Jan, Bajt Tilen

Prijavljeni posamezniki:
KumerRok

M

1996OŠ DANILE KUMAR
JezovšekMiha

M

1997OŠ OSKAR KOVAČIČ
PrezeljMiha

M

1995OŠ SOSTRO