Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje U16 - 2. del

Ljubljana, 12.2.2023

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1937100Zupančič Tian TimotejKRKA20087.300,183
22389035Černec VidŠTA20087.400,233
32477177Križaj DemianTRK20087.560,184
412612475Triller JonMASS20087.560,240
59812460Kac EnejKRO20087.570,172
2406743Murko PatrikŠTA2008DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12077629Plevnik MatijaSLG20087.540,280
25612464Novak PatrickDOM20097.590,158
35512513Juteršek JanezDOM20087.600,214
4749445Kranjčec Gošnjak TjanKLC20087.630,305
58411854Šramel JakobKP20097.640,210
6928577Brajkovič MihaKRKA20087.730,169

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1937100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q7.340,165
22406743Murko PatrikŠTA2008q7.350,184
32389035Černec VidŠTA2008q7.500,317
412612475Triller JonMASS2008q7.580,177
52477177Križaj DemianTRK2008q7.600,174
69812460Kac EnejKRO2008q7.600,183
72077629Plevnik MatijaSLG2008q7.620,194
85612464Novak PatrickDOM2009q7.630,200
98411854Šramel JakobKP2009q7.670,196
105512513Juteršek JanezDOM2008q7.670,192
11749445Kranjčec Gošnjak TjanKLC2008q7.700,216
12928577Brajkovič MihaKRKA2008q7.730,171
1326612042Šekoranja JašaŽALEC20087.750,187
142398357Godič RokoŠTA20087.840,195
1511810544Žalig LukaLDA20087.860,208
1611611665Kramberger JureLDA20087.870,170
171889701Rihtarič PaskalPT20087.890,243
18211124Mlač JakaAADS20087.900,258
191434930Jerkovič AndražOL20097.930,220
2017112691Sagaj LukaPOM20097.940,288
211907357Žitnik Rogelj LanPT20088.000,176
222656188Ranzinger JanŽALEC20088.010,211
23117597Štefelin JakaAKR20098.040,207
242179799Dolmovič JanŠDB20098.050,213
2526311005Fefer SebastjanVRH20088.070,386
2623612099Bauman TimŠTA20088.070,288
272084684Štruc TomiSLG20088.090,206
2815912666Kostanjevec FabianPMB20088.140,242
291709647Majhen MatijaPOM20088.140,267
301898015Žitnik Rogelj AleksPT20098.180,204
31112374Habjan MarkAADS20098.210,227
3222812686Toman GalŠPELA20098.280,202
3322911608Zorman MarkŠPELA20098.370,185
3412212778Golobič GaberMASS20088.390,194
3558800Kralj JureAKK20098.410,218
3612812472Zorc NikolajMASS20088.420,286
3715611053Borko ValentinPMB20088.440,205
385411554Čargo VidDOM20088.480,226
3915710747Hmelak AljažPMB20098.550,190
4012412527Krašna Komerički ErnestoMASS20108.580,206
41248591Hren BlažASB20098.620,286
4223712144Čas TinejŠTA20098.690,261
4315810156Jagodič MihaPMB20098.760,370
4411713218Kramberger VitoLDA20108.940,382
4512111848Ferkolj OskarMASS20108.950,252
461878012Lovše NikPT20108.950,248
471698461Bačič RenePOM20119.050,335
481688462Bačič MajPOM20099.150,270
499912378Novak GaberKRO20089.260,234
5010112597Rotar UrbanKRO20099.52
512419036Planinšek Rigat MattiaŠTA20099.540,258
5210012762Pavlin DavidKRO20099.790,248
535711283Žavbi MatejDOM201010.110,187
5412711032Ursich FinnMASS201110.130,577
47160Dolinar JakaAKK2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
15512513Juteršek JanezDOM2008q7.670,192
22084684Štruc TomiSLG20088.090,206
31898015Žitnik Rogelj AleksPT20098.180,204
422812686Toman GalŠPELA20098.280,202
510012762Pavlin DavidKRO20099.790,248
47160Dolinar JakaAKK2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19812460Kac EnejKRO2008q7.600,183
21434930Jerkovič AndražOL20097.930,220
32656188Ranzinger JanŽALEC20088.010,211
426311005Fefer SebastjanVRH20088.070,386
523712144Čas TinejŠTA20098.690,261
65711283Žavbi MatejDOM201010.110,187

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12406743Murko PatrikŠTA2008q7.350,184
211611665Kramberger JureLDA20087.870,170
315912666Kostanjevec FabianPMB20088.140,242
412412527Krašna Komerički ErnestoMASS20108.580,206
51698461Bačič RenePOM20119.050,335

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12077629Plevnik MatijaSLG2008q7.620,194
2928577Brajkovič MihaKRKA2008q7.730,171
3117597Štefelin JakaAKR20098.040,207
415611053Borko ValentinPMB20088.440,205
512111848Ferkolj OskarMASS20108.950,252

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1937100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q7.340,165
217112691Sagaj LukaPOM20097.940,288
31907357Žitnik Rogelj LanPT20088.000,176
412812472Zorc NikolajMASS20088.420,286
515710747Hmelak AljažPMB20098.550,190

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1749445Kranjčec Gošnjak TjanKLC2008q7.700,216
22398357Godič RokoŠTA20087.840,195
3112374Habjan MarkAADS20098.210,227
422911608Zorman MarkŠPELA20098.370,185
511713218Kramberger VitoLDA20108.940,382
612711032Ursich FinnMASS201110.130,577

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112612475Triller JonMASS2008q7.580,177
28411854Šramel JakobKP2009q7.670,196
323612099Bauman TimŠTA20088.070,288
41878012Lovše NikPT20108.950,248
510112597Rotar UrbanKRO20099.52

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12477177Križaj DemianTRK2008q7.600,174
226612042Šekoranja JašaŽALEC20087.750,187
312212778Golobič GaberMASS20088.390,194
458800Kralj JureAKK20098.410,218
55411554Čargo VidDOM20088.480,226
69912378Novak GaberKRO20089.260,234

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
15612464Novak PatrickDOM2009q7.630,200
2211124Mlač JakaAADS20087.900,258
32179799Dolmovič JanŠDB20098.050,213
41709647Majhen MatijaPOM20088.140,267
5248591Hren BlažASB20098.620,286
62419036Planinšek Rigat MattiaŠTA20099.540,258

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12389035Černec VidŠTA2008q7.500,317
211810544Žalig LukaLDA20087.860,208
31889701Rihtarič PaskalPT20087.890,243
415810156Jagodič MihaPMB20098.760,370
51688462Bačič MajPOM20099.150,270