Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U14

Slovenska Bistrica, 15.1.2023

SKUPNO - 60 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
126810569Merčnik JureVEL20108.33621,0
224712390Žuran JakaPT20108.51577,0
325811023Mikložič ŽanŠTA20118.51577,0
42468012Lovše NikPT20108.94480,0
52339879Poropat TomažPMB20108.98472,0
62319533Ilešič LukasPMB20109.04459,0
72697756Miklavžin JaroVEL20109.19429,0
82329873Kovačič UrbanPMB20109.28411,0
92397781Kampuš ErikPOH20119.30407,0
1020412681Strmšek NajASB20109.33402,0
1120210645Flis DavidASB20119.35398,0
1226610965Čepelnik JakaVEL20119.42385,0
1324010385Mulec EliasPOH20119.49372,0
1420610743Veber KlemenASB20109.55361,0
1527011000Movh AnžeVEL20119.59354,0
1624411410Humbel JurijPOM20119.61350,0
172039610Pipuš ArneASB20109.77323,0
1822213399Šorn MihaATDS20109.80318,0
1926713464Kitano JašaVEL20109.85310,0
209213391Klavž NacVEL20119.95294,0
212237208Videc BorATDS201010.06277,0
2224911019Černič AdamSLG201110.09272,0
2320511509Štefanič BrinASB201110.17260,0
242459916Kuhar SamuelPOM201010.50214,0
2520110700Cvahte BineASB201110.86170,0
2623411024Snežič Šavora TaiPMB201111.48108,0
22013442Bizjak EnejATDS2010DNS0
22113402Bizjak JureATDS2010DNS0
24112747Stanonik Martin VinkoPOH2010DNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
124712390Žuran JakaPT20108.51577,0
29213391Klavž NacVEL20119.95294,0
324911019Černič AdamSLG201110.09272,0
22113402Bizjak JureATDS2010DNS0
24112747Stanonik Martin VinkoPOH2010DNS0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12039610Pipuš ArneASB20109.77323,0
222213399Šorn MihaATDS20109.80318,0
326713464Kitano JašaVEL20109.85310,0
22013442Bizjak EnejATDS2010DNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120412681Strmšek NajASB20109.33402,0
22237208Videc BorATDS201010.06277,0
320511509Štefanič BrinASB201110.17260,0
420110700Cvahte BineASB201110.86170,0
523411024Snežič Šavora TaiPMB201111.48108,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
126610965Čepelnik JakaVEL20119.42385,0
224010385Mulec EliasPOH20119.49372,0
320610743Veber KlemenASB20109.55361,0
424411410Humbel JurijPOM20119.61350,0
52459916Kuhar SamuelPOM201010.50214,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12339879Poropat TomažPMB20108.98472,0
22697756Miklavžin JaroVEL20109.19429,0
32397781Kampuš ErikPOH20119.30407,0
420210645Flis DavidASB20119.35398,0
527011000Movh AnžeVEL20119.59354,0

po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
126810569Merčnik JureVEL20108.33621,0
225811023Mikložič ŽanŠTA20118.51577,0
32468012Lovše NikPT20108.94480,0
42319533Ilešič LukasPMB20109.04459,0
52329873Kovačič UrbanPMB20109.28411,0