Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VOVKO DOMENCENTNM5.751070,0
200KOVAČ ERAZEMŠMIHEL5.481009,0
300KLEINDIENST DAVIDGRMNM5.451002,0
400TOMIČ JANŠENTJERNEJ5.42997,0
500GORIŠEK LEONŠENTJERNEJ5.39989,0
600VENCELJ NACETREBNJE5.10923,0
700VOZELJ AMADEJGRMNM5.10923,0
800ROŽANC LUKAOTOČEC5.08918,0
900ZAJC ALJAŽTREBNJE4.93884,0
1000PETERLE ŽANTREBNJE4.90877,0
1100ZORE NEJCŠENTJERNEJ4.84864,0
1200IVIČIĆ LUCIJANGRMNM4.81857,0
1300MAGRIČ AKACIJŠMIHEL4.72836,0
1400MILOSAVLJEVIĆ VANJADRSKA4.71834,0
1500SMUK MARKDOLTOP4.70832,0
1600TEKSTOR LUKACENTNM4.51788,0
1700MARKOVIČ FRANVAVTAVAS4.48782,0
1800MIHALIČ MIHADOLTOP4.48782,0
1900KREGAR JUREVAVTAVAS4.44772,0
2000POVŠE ANŽEFMŠKOCJAN4.38759,0
2100RUPAR TOMIFMŠKOCJAN4.31742,0
2200GORENC GAŠPERDRSKA4.25729,0
2300LEŠNIK LUKASŠMARJETA4.17710,0
2400PERME LUKAŠMARJETA4.16708,0
2500PAVLIČ MARCDRSKA4.15706,0
2600DOMINIČ ARNEŠMARJETA4.13701,0
2700BAN LUKACENTNM4.06685,0
2800ŠINKOVEC TIMFMŠKOCJAN4.05682,0
2900RATAJ BLAŽOTOČEC4.02676,0
3000DALMACIJA LUKAVAVTAVAS4.02676,0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
05.275.755.675.46
05.485.215.185.05
05.455.445.405.40
05.425.415.245.23
05.345.395.315.03
0X5.105.024.91
04.97X5.104.83
0X5.045.045.08
04.934.624.514.67
04.704.904.704.77
04.684.844.624.52
04.614.544.814.72
04.694.724.344.55
04.354.714.684.43
04.604.634.704.49
04.514.003.674.08
04.364.484.194.20
04.234.354.324.48
04.444.364.024.07
04.384.183.934.27
04.31X4.004.26
0X4.25X4.14
04.084.174.164.10
04.164.113.933.88
04.144.153.754.00
03.953.904.134.00
04.023.883.944.06
04.013.834.053.91
03.894.023.973.72
04.023.803.943.94