Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETERLIN ČRTCENTNM73.401120,0
200RESNIK JANCENTNM73.041116,0
300ZORMAN MARKTREBNJE71.331095,0
400BURGER VITOGRMNM70.091081,0
500GAZVODA ANŽE AARONGRMNM64.001005,0
600RANGUS GAŠPERŠENTJERNEJ63.45997,0
700MEŽNARŠIČ NELETREBNJE61.29969,0
800LAN MARINCENTNM58.68934,0
900BLAŽIČ GREGAFMŠKOCJAN56.05897,0
1000MARKOVIĆ MARCELDOLTOP55.99897,0
1100KRALJ LOVROŠENTJERNEJ54.74879,0
1200RANGUS ENEJŠMIHEL53.59863,0
1300STRAŠEK MAJŠMIHEL53.32859,0
1400PAVLIČ MIHADRSKA52.30844,0
1500SERAFIMOV GJORGIDRSKA51.01825,0
1600FEKONJA LUKAŠMIHEL50.98825,0
1700PERPAR ANŽETREBNJE49.89808,0
1800MARJETIČ MAJFMŠKOCJAN47.60774,0
1900BUKOVEC UCMAN ŽIGAŠMARJETA47.26769,0
2000BUSAR LUKAŠENTJERNEJ47.14767,0
2100REMIH LOVROGRMNM46.97764,0
2200STRAJNAR KLAVDIJOTOČEC46.75761,0
2300BURGAR ERAZEMVAVTAVAS46.16752,0
2400KRAŠOVEC GAJVAVTAVAS45.85747,0
2500DUH JAKAŠMARJETA44.17721,0
2600BEVC FRANCEOTOČEC44.03719,0
2700ZUPANČIČ NEJCDOLTOP42.58696,0
2800KOCJAN DAVIDFMŠKOCJAN40.91669,0
2900PEČAVER ALJAŽVAVTAVAS35.10573,0
3000POTOČAR ALJAŽŠMARJETA34.75567,0
00LADIHA ADAMDOLTOPDNS0
00TURK TEVŽOTOČECDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
073.40
073.04
071.33
070.09
064.00
063.45
061.29
058.68
056.05
055.99
054.74
053.59
053.32
052.30
051.01
050.98
049.89
047.60
047.26
047.14
046.97
046.75
046.16
045.85
044.17
044.03
042.58
040.91
035.10
034.75
0
0