Rezultati

Rezultati

Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 18.5.2022

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100JERIČ MARUŠAMIRNA8.64
200SAJE MANCATPAVČKA8.76
300AJDNIK IZABELAŠMARJETA8.78
400SELAK ULAŠENTJERNEJ8.81
500ŽLEBNIK METKATREBNJE8.91
600MAJER NIKADOLTOP8.93
700MARKOVIČ TIJA DANICADOLTOP9.06
800DIM ŽANAMIRNA9.08

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100JERIČ MARUŠAMIRNAq8.67
200AJDNIK IZABELAŠMARJETAq8.85
300SELAK ULAŠENTJERNEJq8.90
400ŽLEBNIK METKATREBNJEq8.96
500SAJE MANCATPAVČKAq9.00
600MAJER NIKADOLTOPq9.01
700DIM ŽANAMIRNAq9.03
800MARKOVIČ TIJA DANICADOLTOPq9.12
900DROBNIČ LANAŠMIHEL9.14
1000CETINA KATJUŠACENTNM9.15
1100ČEBULAR TIAVGABER9.16
1200TAŠIČ RONJAŠMIHEL9.19
1300PUREBER MANCAGRMNM9.24
1400STAREŠINIČ EVAPODZEMELJ9.25
1500KORENT ANAOTOČEC9.26
1500NOVINC MAJAVAVTAVAS9.26
1700GOLOB NUŠA VGABER9.28
1800HORVAT SARAKSDRAGATUŠ9.29
1900VOVKO MAJABRUSNICE9.35
2000ZUPAN ELABRŠLJIN9.38
2100MENART LEJAVAVTAVAS9.39
2200PUREBER METKAGRMNM9.42
2300BORSE NIKAOTOČEC9.47
2400ŠMIT ALENKAMOKRONOG9.52
2500BAJRAMOVIĆ ILHANACENTNM9.53
2600AJDIŠEK RIFELJ NANA LULUGRMNM9.54
2700WEISS EVABRŠLJIN9.56
2800GORENC BRINADRSKA9.68
2900ĐAPA TIADRSKA9.77
3000GAZVODA ŠPELAOTOČEC9.93
3100HLEBEC ERIKAPLŠENTR9.94
3200ZAJC ANAMARIJAMOKRONOG9.94
3300HUDAK NASTJABOSEMIČ10.13
3400KRALJ EVAPODZEMELJ10.26
00POTOKAR VALENTINATREBNJEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100ŽLEBNIK METKATREBNJEq8.96
200KORENT ANAOTOČEC9.26
300AJDIŠEK RIFELJ NANA LULUGRMNM9.54
400GORENC BRINADRSKA9.68
500GAZVODA ŠPELAOTOČEC9.93
600HUDAK NASTJABOSEMIČ10.13
00POTOKAR VALENTINATREBNJEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100JERIČ MARUŠAMIRNAq8.67
200AJDNIK IZABELAŠMARJETAq8.85
300SELAK ULAŠENTJERNEJq8.90
400DIM ŽANAMIRNAq9.03
500CETINA KATJUŠACENTNM9.15
600GOLOB NUŠA VGABER9.28
700BAJRAMOVIĆ ILHANACENTNM9.53

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100SAJE MANCATPAVČKAq9.00
200PUREBER MANCAGRMNM9.24
300ZUPAN ELABRŠLJIN9.38
400MENART LEJAVAVTAVAS9.39
500BORSE NIKAOTOČEC9.47
600ĐAPA TIADRSKA9.77
700HLEBEC ERIKAPLŠENTR9.94

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100MARKOVIČ TIJA DANICADOLTOPq9.12
200DROBNIČ LANAŠMIHEL9.14
300ČEBULAR TIAVGABER9.16
400STAREŠINIČ EVAPODZEMELJ9.25
500HORVAT SARAKSDRAGATUŠ9.29
600VOVKO MAJABRUSNICE9.35
700ZAJC ANAMARIJAMOKRONOG9.94

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100MAJER NIKADOLTOPq9.01
200TAŠIČ RONJAŠMIHEL9.19
300NOVINC MAJAVAVTAVAS9.26
400PUREBER METKAGRMNM9.42
500ŠMIT ALENKAMOKRONOG9.52
600WEISS EVABRŠLJIN9.56
700KRALJ EVAPODZEMELJ10.26