Rezultati

Rezultati

Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 18.5.2022

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PREDALIČ SIMONOTOČEC7.83
200FAJDIGA FILIPBOSEMIČ8.27
300GRABIĆ VIDCENTNM8.30
400BORSE ŽIGAŠENTJERNEJ8.43
500MARIN LANCENTNM8.45
600UHERNIK GAŠPERŠENTJERNEJ8.63
700KOŽELJ URBANTREBNJE8.72
800MAKŠE MAKSBRŠLJIN9.07

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100PREDALIČ SIMONOTOČECq7.81
200MARIN LANCENTNMq8.30
300GRABIĆ VIDCENTNMq8.38
400MAKŠE MAKSBRŠLJINq8.39
500UHERNIK GAŠPERŠENTJERNEJq8.46
600FAJDIGA FILIPBOSEMIČq8.51
700KOŽELJ URBANTREBNJEq8.53
800BORSE ŽIGAŠENTJERNEJq8.56
900STRAŠEK MAJŠMIHEL8.61
1000RUS LUKAPODZEMELJ8.63
1100KOKOŠINEK-POVHE NIKTREBNJE8.66
1200NOVAK ROKTPAVČKA8.75
1300ZAVODNIK MAJBRUSNICE8.76
1400TOMIČ ENEJVAVTAVAS8.78
1500KOLARIČ MAIDRSKA8.79
1600BRAJDIČ LEOMIRNA8.83
1700RADEŽ PAVELOTOČEC8.87
1800TRDINA FILIPMIRNA8.90
1900ŠPEC MATICVGABER8.92
2000JARC PATRIKTPAVČKA8.93
2100MEŠIĆ ŽANŠMIHEL8.95
2200BADOVINAC VITOMJČRNOM9.17
2300KRMC ANŽEMOKRONOG9.36
00BAHOR MAKSMJČRNOMDNS
00NEMANIČ TIMDOLTOPDNS
00TRAJKOVSKI VIDOTOČECDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100MAKŠE MAKSBRŠLJINq8.39
200UHERNIK GAŠPERŠENTJERNEJq8.46
300KOŽELJ URBANTREBNJEq8.53
400KOLARIČ MAIDRSKA8.79
500ŠPEC MATICVGABER8.92
600BADOVINAC VITOMJČRNOM9.17
00TRAJKOVSKI VIDOTOČECDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100MARIN LANCENTNMq8.30
200GRABIĆ VIDCENTNMq8.38
300RADEŽ PAVELOTOČEC8.87
400JARC PATRIKTPAVČKA8.93
500MEŠIĆ ŽANŠMIHEL8.95
600KRMC ANŽEMOKRONOG9.36

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100PREDALIČ SIMONOTOČECq7.81
200STRAŠEK MAJŠMIHEL8.61
300NOVAK ROKTPAVČKA8.75
400ZAVODNIK MAJBRUSNICE8.76
00BAHOR MAKSMJČRNOMDNS
00NEMANIČ TIMDOLTOPDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100FAJDIGA FILIPBOSEMIČq8.51
200BORSE ŽIGAŠENTJERNEJq8.56
300RUS LUKAPODZEMELJ8.63
400KOKOŠINEK-POVHE NIKTREBNJE8.66
500TOMIČ ENEJVAVTAVAS8.78
600BRAJDIČ LEOMIRNA8.83
700TRDINA FILIPMIRNA8.90