Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 15.1.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107910Čurin Prapotnik AnejPT20036.830,196
204174Benko ŽigaKLC19987.000,167
303824Kumar GalOL19997.040,195
4016613Leban EnejGO19967.160,209
504217Lorbar Staš TinPMB20057.200,172
601538Stanič MatejGO20007.430,171

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107915Beber JurijŠTA20047.150,180
2014518Subašič AlenVEL19997.160,158
309988Prusnik VitKAM20027.230,161
400Franičević DragutinCRO19977.280,183
506773Zupanič VitoPMB20027.320,223
601073Bizjak MajTRK20057.360,179

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105582Ritlop ŽanASB20067.320,195
202709Breitenberger AronMASS20047.470,196
306509Čerin OžbejTRK20037.520,232
406485Jurgec BlažPT20057.580,223
08732Cizera Turk MajGO2004DNF0,183
016643Šuligoj TineGO1999DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
107910Čurin Prapotnik AnejPT2003q6.940,223
204174Benko ŽigaKLC1998q7.030,145
303824Kumar GalOL1999q7.030,216
401538Stanič MatejGO2000q7.110,182
5016613Leban EnejGO1996q7.170,199
604217Lorbar Staš TinPMB2005q7.190,187
7014518Subašič AlenVEL1999q7.200,173
807915Beber JurijŠTA2004q7.200,198
909988Prusnik VitKAM2002q7.220,164
1006773Zupanič VitoPMB2002q7.270,168
1100Franičević DragutinCRO1997q7.340,213
1201073Bizjak MajTRK2005q7.350,202
13016643Šuligoj TineGO1999q7.360,183
1402709Breitenberger AronMASS2004q7.430,183
1508732Cizera Turk MajGO2004q7.460,163
1605582Ritlop ŽanASB2006q7.460,222
1706485Jurgec BlažPT2005q7.470,201
1806509Čerin OžbejTRK2003q7.480,171
1909759Počivavšek GašperKRO20057.520,215
2003301Škrinjar AljažKRO20077.560,185
2109818Rebolj TimTRK20057.590,204
2206914Makarovič MatevžGO20037.590,172
2309980Mihevc Grabnar UrbanKRO20077.620,190
24016256Murovec AljažGO19987.630,165
2509035Černec VidŠTA20087.650,191
26010732Svetec MarkŠPELA20077.660,182
2706167Merc MarcelPT20067.680,192
2807100Zupančič Tian TimotejKRKA20087.720,146
2906162Petrovič AndražPT20077.770,165
3005484Rigler VidKRO20017.770,227
3100Čižmešija LovroCRO20047.810,231
3206189Gmajnar GalMASS20067.840,195
3307177Križaj DemianTRK20087.840,175
3409851Brvar AljažMASS20067.850,172
3505165Milivojević LukaPMB20057.880,193
3607980Vodiškar ArneMASS20047.910,233
3708870Adam NejcŠPELA20067.990,198
3806813Eržen BoštjanMASS19658.050,183
39010033Potokar LukaŠPELA20088.080,182
4009946Cvahte Žan LukaASB20078.080,201
41010155Jagodič AljažPMB20078.080,240
4209504Nograšek LukaTRK20078.100,180
43010544Žalig LukaLDA20088.110,201
4402194Šoba TajMASS20078.120,205
4508357Godič RokoŠTA20088.170,247
46011101Muraus MarselPMB20078.180,253
470358Šoba AlbertMASS19598.230,177
48010013Fleisinger Filip MartinŠTA20078.230,202
4900Kramberger JureLDA20088.300,199
5007425Dobnikar Klepec BenjaminASB20098.320,276
5109852Delak SvitMASS20108.570,253
52011042Vuga KlemenKRO20088.580,217
5304552Jerše TitTRK20088.780,233
54011482Mihalache RaduKRO20068.790,598
5509794Macedoni ValterŠPELA20088.900,256
56011023Mikložič ŽanŠTA20118.990,230
57010833Georgiev MarkoMASS20088.990,181
58011542Štupnik Solomun VorancŠPELA20129.200,235
59010645Flis DavidASB20119.540,168
6000Ferkolj OskarMASS20109.670,251
61010578Štajnar DavidŠPELA20119.890,557
62011069Arzenšek Požgaj Ganej SaiMASS201110.090,241
63011211Meserko EmanuelMASS201110.180,239
64011285Obrstar ŽigaKRO201110.21
65011032Ursich FinnMASS201110.310,224
66011144Rankel VidMASS201110.33
67011104Škvarč MaksimKRO201110.330,269
68011643Krapež ŽanMASS201210.48
69010598Bertoncelj LukaKRO201111.03
011291Plut LukaKRO2011DNS
09222Obrstar NejcKRO2008DNS
017119Zupan MaticMASS2005DNS
010150Cirman Lan MartinAADS2007DNS
011608Zorman MarkŠPELA2009DNS
06933Očko JakaKRO2005DNS
09227Costantini LanGO2005DNS
011489Stupica TomKRO2012DNS
011053Borko ValentinPMB2008DNS
09802Kovačič JakaŠL2004DNS
010112Timošek GalASB2009DNS
07110Kobe LovroNAV2010DNS
05729Vetsch JulijanMASS2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011211Meserko EmanuelMASS201110.180,239
2011032Ursich FinnMASS201110.310,224
3011104Škvarč MaksimKRO201110.330,269
4011643Krapež ŽanMASS201210.48
011489Stupica TomKRO2012DNS
011291Plut LukaKRO2011DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011542Štupnik Solomun VorancŠPELA20129.200,235
2011285Obrstar ŽigaKRO201110.21
3011144Rankel VidMASS201110.33
4010598Bertoncelj LukaKRO201111.03
07110Kobe LovroNAV2010DNS
011608Zorman MarkŠPELA2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
109852Delak SvitMASS20108.570,253
2011023Mikložič ŽanŠTA20118.990,230
3010645Flis DavidASB20119.540,168
400Ferkolj OskarMASS20109.670,251
5010578Štajnar DavidŠPELA20119.890,557
6011069Arzenšek Požgaj Ganej SaiMASS201110.090,241

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
109980Mihevc Grabnar UrbanKRO20077.620,190
209504Nograšek LukaTRK20078.100,180
300Kramberger JureLDA20088.300,199
4011042Vuga KlemenKRO20088.580,217
09222Obrstar NejcKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
106189Gmajnar GalMASS20067.840,195
209851Brvar AljažMASS20067.850,172
309946Cvahte Žan LukaASB20078.080,201
010150Cirman Lan MartinAADS2007DNS
011053Borko ValentinPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1011101Muraus MarselPMB20078.180,253
207425Dobnikar Klepec BenjaminASB20098.320,276
304552Jerše TitTRK20088.780,233
409794Macedoni ValterŠPELA20088.900,256
5010833Georgiev MarkoMASS20088.990,181
010112Timošek GalASB2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1010033Potokar LukaŠPELA20088.080,182
2010155Jagodič AljažPMB20078.080,240
3010544Žalig LukaLDA20088.110,201
402194Šoba TajMASS20078.120,205
508357Godič RokoŠTA20088.170,247
6010013Fleisinger Filip MartinŠTA20078.230,202

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
103301Škrinjar AljažKRO20077.560,185
209035Černec VidŠTA20087.650,191
3010732Svetec MarkŠPELA20077.660,182
407100Zupančič Tian TimotejKRKA20087.720,146
506162Petrovič AndražPT20077.770,165
607177Križaj DemianTRK20087.840,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
101538Stanič MatejGO2000q7.110,182
209988Prusnik VitKAM2002q7.220,164
300Franičević DragutinCRO1997q7.340,213
405484Rigler VidKRO20017.770,227
507980Vodiškar ArneMASS20047.910,233
60358Šoba AlbertMASS19598.230,177

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1016643Šuligoj TineGO1999q7.360,183
200Čižmešija LovroCRO20047.810,231
305165Milivojević LukaPMB20057.880,193
4011482Mihalache RaduKRO20068.790,598
017119Zupan MaticMASS2005DNS
09802Kovačič JakaŠL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
101073Bizjak MajTRK2005q7.350,202
209818Rebolj TimTRK20057.590,204
308870Adam NejcŠPELA20067.990,198
06933Očko JakaKRO2005DNS
09227Costantini LanGO2005DNS
05729Vetsch JulijanMASS2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
108732Cizera Turk MajGO2004q7.460,163
206485Jurgec BlažPT2005q7.470,201
309759Počivavšek GašperKRO20057.520,215
406914Makarovič MatevžGO20037.590,172
506167Merc MarcelPT20067.680,192
606813Eržen BoštjanMASS19658.050,183

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
104217Lorbar Staš TinPMB2005q7.190,187
206773Zupanič VitoPMB2002q7.270,168
302709Breitenberger AronMASS2004q7.430,183
405582Ritlop ŽanASB2006q7.460,222
506509Čerin OžbejTRK2003q7.480,171
6016256Murovec AljažGO19987.630,165

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
107910Čurin Prapotnik AnejPT2003q6.940,223
204174Benko ŽigaKLC1998q7.030,145
303824Kumar GalOL1999q7.030,216
4016613Leban EnejGO1996q7.170,199
5014518Subašič AlenVEL1999q7.200,173
607915Beber JurijŠTA2004q7.200,198