Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za učence in učenke osnovnih šol

Maribor, 14.10.2021

SKUPNO - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1290PENCA NEJCŠENTJERNEJ3:01.6832,0
250GREGORČIČ SIMONLAGROS3:02.9231,0
3230HUSEJNOVIĆ LANLIVADAVE3:03.2230,0
4270KAPLAN ENEJTREBNJE3:04.9829,0
510ZORKO KOTNIK JONAAŠKERCA3:06.4528,0
6130KOŽELJ LOVROŠENTJERNEJ3:06.9027,0
7150LORBER JAKOBŽELEZNIKI3:07.3926,0
870VLADUŠIĆ NIKOLAJLIVADAVE3:07.5625,0
9310LUZNAR URHŽELEZNIKI3:08.4424,0
1020KLANČNIK SOBOTIČ MATICKKPOLJČANE3:09.4023,0
11110NIKIĆ ARNETREBNJE3:10.3222,0
12180HRIBERNIK GAŠPERKKPOLJČANE3:10.6921,0
13200SINUR OŽBEJCENTER3:13.1520,0
1440AVSEC ALJAŽCENTER3:14.5819,0
15170ŠTITIĆ LUSIANOAAŠKERCA3:14.6218,0
16190ZAKŠEK ŽANSKSEVNICA3:14.7717,0
17210MOHAR PAVELLAGROS3:16.6816,0
1860UDOVČ LOVRO JDKRŠKO3:16.9415,0
1930VRAČUN ANEJSKSEVNICA3:18.0214,0
2090KALINŠEK AŽBEŠMARJESAP3:18.0913,0
21320ŠČEK DAVIDDBVIPAVA3:18.2412,0
22120SCHUSTER ALEKSANDERGRM3:19.5611,0
23280BRAJKOVIČ MIHAGRM3:21.6710,0
24220VOGRINC BRUNOJDKRŠKO3:22.269,0
25100NARED VIDBJAKCA3:23.568,0
26160RODMAN LUKADBVIPAVA3:24.617,0
27140ŠTEHARNIK TEO2OŠSG3:24.916,0
28240SAJEVEC MARKDOLTOP3:26.565,0
2980DRGANC ANTONDOLTOP3:27.164,0
30250MIKLIČ NIKŠMARJESAP3:30.333,0
31260HOČEVAR LANBJAKCA3:30.422,0
32300POTOČNIK JAŠA2OŠSG3:34.241,0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
150GREGORČIČ SIMONLAGROS3:02.9231,0
210ZORKO KOTNIK JONAAŠKERCA3:06.4528,0
3130KOŽELJ LOVROŠENTJERNEJ3:06.9027,0
4150LORBER JAKOBŽELEZNIKI3:07.3926,0
570VLADUŠIĆ NIKOLAJLIVADAVE3:07.5625,0
620KLANČNIK SOBOTIČ MATICKKPOLJČANE3:09.4023,0
7110NIKIĆ ARNETREBNJE3:10.3222,0
840AVSEC ALJAŽCENTER3:14.5819,0
960UDOVČ LOVRO JDKRŠKO3:16.9415,0
1030VRAČUN ANEJSKSEVNICA3:18.0214,0
1190KALINŠEK AŽBEŠMARJESAP3:18.0913,0
12120SCHUSTER ALEKSANDERGRM3:19.5611,0
13100NARED VIDBJAKCA3:23.568,0
14160RODMAN LUKADBVIPAVA3:24.617,0
15140ŠTEHARNIK TEO2OŠSG3:24.916,0
1680DRGANC ANTONDOLTOP3:27.164,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1290PENCA NEJCŠENTJERNEJ3:01.6832,0
2230HUSEJNOVIĆ LANLIVADAVE3:03.2230,0
3270KAPLAN ENEJTREBNJE3:04.9829,0
4310LUZNAR URHŽELEZNIKI3:08.4424,0
5180HRIBERNIK GAŠPERKKPOLJČANE3:10.6921,0
6200SINUR OŽBEJCENTER3:13.1520,0
7170ŠTITIĆ LUSIANOAAŠKERCA3:14.6218,0
8190ZAKŠEK ŽANSKSEVNICA3:14.7717,0
9210MOHAR PAVELLAGROS3:16.6816,0
10320ŠČEK DAVIDDBVIPAVA3:18.2412,0
11280BRAJKOVIČ MIHAGRM3:21.6710,0
12220VOGRINC BRUNOJDKRŠKO3:22.269,0
13240SAJEVEC MARKDOLTOP3:26.565,0
14250MIKLIČ NIKŠMARJESAP3:30.333,0
15260HOČEVAR LANBJAKCA3:30.422,0
16300POTOČNIK JAŠA2OŠSG3:34.241,0