Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za učence in učenke osnovnih šol

Maribor, 14.10.2021

SKUPNO - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SAGMEISTER GALLAGROS39.3132,0
200ŠUNTA SVENSKSEVNICA40.0731,0
300RADOVAN TILENGRM40.2530,0
400LENART ŽANLIVADAVE40.5129,0
500POTOKAR LUKALAGROS40.5628,0
600PANIČ NARDIN LANDBVIPAVA40.6327,0
700HVALA ŽANJDKRŠKO40.7626,0
800MEHLE MATEJŠMARJESAP41.7125,0
900MARTINČIČ PETERŠENTJERNEJ42.0824,0
1000KRAŠEVEC STANIŠA VORANCCENTER42.4023,0
1100URLEP ROBIN URBANKKPOLJČANE43.0222,0
1200BUTALIN TIMOTEJGRM43.2721,0
1300FURAR TILENŠENTJERNEJ43.2720,0
1400MAVEC MARKTREBNJE43.4419,0
1500PLANINŠEC TEVŽ 2OŠSG43.7218,0
1600BOKUN BOJANBJAKCA43.9517,0
1700POPELAR MARKOSKSEVNICA44.0416,0
1800TURK TOMAŽTREBNJE44.1915,0
1900PRIMOŽIČ NACEAAŠKERCA44.2714,0
2000RANT LOVROŽELEZNIKI44.4813,0
2100TOMAŽIČ TEOCENTER44.6712,0
2200BLATNIK TIMDOLTOP45.0811,0
2300MOHORIČ TILENŽELEZNIKI45.1010,0
2400KUREŽ ALENKKPOLJČANE45.169,0
2500KARNER GROBELNIK IJAN2OŠSG45.388,0
2600MOLAN JAKAJDKRŠKO45.577,0
2700SVITLICA TJAŠLIVADAVE46.296,0
2800LUNAR OSKARŠMARJESAP46.555,0
2900ŠKODA GAŠPERDOLTOP47.214,0
3000KOS LANAAŠKERCA47.213,0
3100PERKO TOBIASDBVIPAVA47.542,0
3200DACA MATICBJAKCA47.671,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POTOKAR LUKALAGROS40.5628,0
200KRAŠEVEC STANIŠA VORANCCENTER42.4023,0
300POPELAR MARKOSKSEVNICA44.0416,0
400KUREŽ ALENKKPOLJČANE45.169,0
500MOLAN JAKAJDKRŠKO45.577,0
600SVITLICA TJAŠLIVADAVE46.296,0
700LUNAR OSKARŠMARJESAP46.555,0
800ŠKODA GAŠPERDOLTOP47.214,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BUTALIN TIMOTEJGRM43.2721,0
200FURAR TILENŠENTJERNEJ43.2720,0
300MAVEC MARKTREBNJE43.4419,0
400RANT LOVROŽELEZNIKI44.4813,0
500KARNER GROBELNIK IJAN2OŠSG45.388,0
600KOS LANAAŠKERCA47.213,0
700PERKO TOBIASDBVIPAVA47.542,0
800DACA MATICBJAKCA47.671,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SAGMEISTER GALLAGROS39.3132,0
200ŠUNTA SVENSKSEVNICA40.0731,0
300LENART ŽANLIVADAVE40.5129,0
400HVALA ŽANJDKRŠKO40.7626,0
500MEHLE MATEJŠMARJESAP41.7125,0
600URLEP ROBIN URBANKKPOLJČANE43.0222,0
700TOMAŽIČ TEOCENTER44.6712,0
800BLATNIK TIMDOLTOP45.0811,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100RADOVAN TILENGRM40.2530,0
200PANIČ NARDIN LANDBVIPAVA40.6327,0
300MARTINČIČ PETERŠENTJERNEJ42.0824,0
400PLANINŠEC TEVŽ 2OŠSG43.7218,0
500BOKUN BOJANBJAKCA43.9517,0
600TURK TOMAŽTREBNJE44.1915,0
700PRIMOŽIČ NACEAAŠKERCA44.2714,0
800MOHORIČ TILENŽELEZNIKI45.1010,0