Rezultati

Rezultati

Ekipno osnovnošolsko prvenstvo področji Maribor, Podravje in Pomurje

Maribor, 8.10.2021

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATUŠ ROKBILICH4.67825,0
200KOŠIR TIMONDKOBALA4.63816,0
300OREŠIČ GREGORKKPOLJČANE4.54795,0
400VAJDIČ MARKOTABOR14.50786,0
500GRACE GAŠPERKAMNICA4.31742,0
600KRALJ LANKKPOLJČANE4.23724,0
700ŠPANINGER JANDKOBALA4.15706,0
800KESIČ GMEINER GAŠPERTABOR14.03678,0
900PIKO ANDRAŽKKPOLJČANE3.86639,0
00LOVRENČIČ JANBILICHDNS0
00GOLOB SERGEJSKLAVOREDNS0
00ZEMLJIČ ŽANSKLAVOREDNS0
00ŠKOBALJ ALEKSEJTABOR1DNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
04.33X4.284.67
04.504.63X4.53
04.544.323.344.32
03.934.214.224.50
04.314.244.033.87
04.134.234.163.92
03.963.784.153.98
04.033.873.913.90
03.863.843.813.78
0
0
0
0