Rezultati

Rezultati

Ekipno osnovnošolsko prvenstvo področji Maribor, Podravje in Pomurje

Maribor, 8.10.2021

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FONOVIČ ŽIGADKOBALA52.96854,0
200ZRNKO DAVIDTABOR151.64834,0
300KLINGER LIAMBILICH49.76807,0
400JAKI TILTABOR143.90717,0
500RUPNIK ŽAKKKPOLJČANE40.80668,0
600PIKO MATICKKPOLJČANE38.01622,0
700TOPIČ JAKADKOBALA34.81568,0
800DIMNIK ŽANDKOBALA34.19558,0
900WINN CALEBBILICH26.40421,0
00GASSENBURGER NEJCSKLAVOREDNS0
00SEFERCAJ ILIRSKLAVOREDNS0
00KURBUS NIKTABOR1DNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
052.96
051.64
049.76
043.90
040.80
038.01
034.81
034.19
026.40
0
0
0