Rezultati

Rezultati

32. Atletski miting Novo mesto 2021

Novo mesto, 14.7.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, članice, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1570Papaioannou Anna-RamonaCYP198911.610,143
2560Andreou ParaskeviCYP199711.790,178
31823305Tomičić Prezelj JoniOL199311.960,179
41613803Debevec KajaMASS199612.130,131
514214506Potočar TjašaKRKA199712.150,175
61635928Eržen IzabelaMASS200312.580,224
71661766Gregorec AnjaMASS199912.600,134
8340Bubalo LeaCRO200312.710,139

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1560Andreou ParaskeviCYP1997Q11.980,226
21823305Tomičić Prezelj JoniOL1993Q12.000,202
3570Papaioannou Anna-RamonaCYP1989Q12.180,162
414214506Potočar TjašaKRKA1997q12.310,154
51613803Debevec KajaMASS1996Q12.340,145
6340Bubalo LeaCRO2003q12.630,165
71635928Eržen IzabelaMASS2003q12.670,214
81661766Gregorec AnjaMASS1999q12.880,174
9907900Krivec LaraKLC200313.050,133
10794313Rodman EmaGO200413.060,163
10973003Pugelj AljaKOČ200313.060,177
12657557Šter NikaDOM200413.100,181
131284129Butala NinaKRKA200413.250,198
141303081Gimpelj AnaKRKA200213.260,196
159115620Lajhar EvaKLC199913.270,133
16788404Murn ŽivaGO200513.330,215
1780Ćuran BelmaBIH200313.400,159
181361641Korasa NikaKRKA200313.460,269
191292513Dragišić TajaKRKA200413.620,132
20100Stojković KristinaBIH200413.690,163
21969234Glušac TejaKOČ200413.910,213
221314776Grobler TinkaraKRKA200514.160,485
9213260Pintar NušaKLC1997DNS
530Vončina LauraCRO2002DNS
2180Vuletić TamaraSRB2000DNS
500Šebalj LuanaCRO1996DNS
490Perić MagdalenaCRO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11823305Tomičić Prezelj JoniOL1993Q12.000,202
214214506Potočar TjašaKRKA1997q12.310,154
31635928Eržen IzabelaMASS2003q12.670,214
4907900Krivec LaraKLC200313.050,133
51303081Gimpelj AnaKRKA200213.260,196
680Ćuran BelmaBIH200313.400,159

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11613803Debevec KajaMASS1996Q12.340,145
2657557Šter NikaDOM200413.100,181
31284129Butala NinaKRKA200413.250,198
4788404Murn ŽivaGO200513.330,215
5100Stojković KristinaBIH200413.690,163
6969234Glušac TejaKOČ200413.910,213
2180Vuletić TamaraSRB2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1570Papaioannou Anna-RamonaCYP1989Q12.180,162
2340Bubalo LeaCRO2003q12.630,165
3794313Rodman EmaGO200413.060,163
49115620Lajhar EvaKLC199913.270,133
51292513Dragišić TajaKRKA200413.620,132
61314776Grobler TinkaraKRKA200514.160,485
9213260Pintar NušaKLC1997DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1560Andreou ParaskeviCYP1997Q11.980,226
21661766Gregorec AnjaMASS1999q12.880,174
3973003Pugelj AljaKOČ200313.060,177
41361641Korasa NikaKRKA200313.460,269
530Vončina LauraCRO2002DNS
500Šebalj LuanaCRO1996DNS
490Perić MagdalenaCRO2001DNS