Rezultati

Rezultati

32. Atletski miting Novo mesto 2021

Novo mesto, 14.7.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, člani, veter: +0.0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
123816065Ovniček TilenVEL199810.590,135
21224957Šuštaršič MatevžKRKA200110.680,141
32100Ištvanović FilipSRB199110.840,159
42120Kovačević NikolaSRB199910.900,198
58817249Orož DomenKLC200110.940,156
61967910Čurin Prapotnik AnejPT200311.020,155
71119352Krauthaker GalKRKA199911.200,185
818310313Dajčman NickPMB200311.480,195

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123816065Ovniček TilenVEL1998Q10.950,471
28817249Orož DomenKLC2001Q11.050,149
31224957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.080,151
42100Ištvanović FilipSRB1991Q11.110,188
52120Kovačević NikolaSRB1999Q11.110,184
61967910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.190,173
71119352Krauthaker GalKRKA1999q11.270,181
818310313Dajčman NickPMB2003q11.600,172
9160Čosić LukaCRO199611.670,187
10810Bavilla StefanoITA200011.740,175
11260Šumak ArianCRO200311.830,158
12741538Stanič MatejGO200011.870,182
137316256Murovec AljažGO199811.970,204
14230Rosandić LovroCRO200411.980,222
1518417357Oražem TimPMB200212.110,167
16729887Montes Manuel AlbertoGO200412.660,193
17200Kaiser TinCRO197613.320,167
820Davide GiacomoITA1999DNS
1094652Kebelj RokKRKA2000DNS
2110Kijanović AleksaSRB1997DNS
1126646Kunstek ErikKRKA2001DNS
190Jurjević MarioCRO2001DNS
180Ivašković ZvonimirCRO1994DNS
220Raguž JakovCRO1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123816065Ovniček TilenVEL1998Q10.950,471
22100Ištvanović FilipSRB1991Q11.110,188
31119352Krauthaker GalKRKA1999q11.270,181
4260Šumak ArianCRO200311.830,158
5741538Stanič MatejGO200011.870,182
67316256Murovec AljažGO199811.970,204
7729887Montes Manuel AlbertoGO200412.660,193
190Jurjević MarioCRO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -3.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
18817249Orož DomenKLC2001Q11.050,149
21967910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.190,173
3160Čosić LukaCRO199611.670,187
4230Rosandić LovroCRO200411.980,222
518417357Oražem TimPMB200212.110,167
820Davide GiacomoITA1999DNS
1094652Kebelj RokKRKA2000DNS
2110Kijanović AleksaSRB1997DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -2.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11224957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.080,151
22120Kovačević NikolaSRB1999Q11.110,184
318310313Dajčman NickPMB2003q11.600,172
4810Bavilla StefanoITA200011.740,175
5200Kaiser TinCRO197613.320,167
180Ivašković ZvonimirCRO1994DNS
220Raguž JakovCRO1998DNS
1126646Kunstek ErikKRKA2001DNS