Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Slovenj Gradec, 26.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114515645Istenič ZalaMASS200225.130,183
21994220Korošec GajaSLG200525.450,176
32406776Rus AnaTRK200325.620,196
4161166Potnik LucijaAKRAD200525.790,165
5417557Šter NikaDOM200426.450,271
2601089Marovt HanaVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12406776Rus AnaTRK2003Q25.370,181
214515645Istenič ZalaMASS2002Q25.730,157
31994220Korošec GajaSLG2005Q25.890,168
4417557Šter NikaDOM2004q26.210,178
5161166Potnik LucijaAKRAD2005Q26.300,145
62601089Marovt HanaVEL2004q26.400,218
72044216Vovk VitaSLG200226.450,195
81677449Frangež MajaPMB200526.500,150
985254Breznik NinaAKR200326.670,228
10626262Srebot LucijaGO200426.760,149
11277893Germek AvaBRE200526.850,195
122654499Rampre InjaŽALEC200527.110,196
13848076Suhovršnik KarinKLC200427.270,390
14258939Andrejaš NušaBRE200527.280,173
151446091Gajič EvaMASS200527.380,191
161291867Rous KristinaKRO200527.500,347
172017401Mori TjašaSLG200428.050,219
182025292Samec TjašaSLG200528.240,202
19567944Gadnik TinaGO200328.260,182
2069369Avsenek Renko SaraAKR200528.620,205
211984142Kelaidis MelinaSLG200428.770,212
222551771*Cesar MancaVEL200427.370,156
231026799*Saje NinaKRKA200428.170,194
2476288*Bohinc ZalaAKR200528.250,223
251471722*Mele KajaMASS200328.730,151
26557945*Gadnik AnaGO200328.820,190
1265683Logar ŠpelaKRO2003DNF0,428
1957418Frajdl NejaSLG2004DNF0,219
2384557Likar Nina AnaTRK2004DNS
954068*Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12551771*Cesar MancaVEL200427.370,156
21026799*Saje NinaKRKA200428.170,194
376288*Bohinc ZalaAKR200528.250,223
41471722*Mele KajaMASS200328.730,151
5557945*Gadnik AnaGO200328.820,190
954068*Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -2.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1161166Potnik LucijaAKRAD2005Q26.300,145
2626262Srebot LucijaGO200426.760,149
3277893Germek AvaBRE200526.850,195
42025292Samec TjašaSLG200528.240,202
569369Avsenek Renko SaraAKR200528.620,205
1265683Logar ŠpelaKRO2003DNF0,428

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11994220Korošec GajaSLG2005Q25.890,168
22601089Marovt HanaVEL2004q26.400,218
31446091Gajič EvaMASS200527.380,191
4567944Gadnik TinaGO200328.260,182
51984142Kelaidis MelinaSLG200428.770,212
2384557Likar Nina AnaTRK2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114515645Istenič ZalaMASS2002Q25.730,157
2417557Šter NikaDOM2004q26.210,178
385254Breznik NinaAKR200326.670,228
4258939Andrejaš NušaBRE200527.280,173
51291867Rous KristinaKRO200527.500,347
1957418Frajdl NejaSLG2004DNF0,219

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -2.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12406776Rus AnaTRK2003Q25.370,181
22044216Vovk VitaSLG200226.450,195
31677449Frangež MajaPMB200526.500,150
42654499Rampre InjaŽALEC200527.110,196
5848076Suhovršnik KarinKLC200427.270,390
62017401Mori TjašaSLG200428.050,219