Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Slovenj Gradec, 26.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci, veter: -1.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1176694Skočir AndrejPSČ200321.810,169
21061825Arnuš MatjažKRO200222.620,190
3935441Novak TilenKRKA200222.830,160
4688422Gnidica UrbanKLC200322.850,224
51644883Rozman Marinčič RokPMB200323.120,177
6111113Hace JakaKRO200323.500,150

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11061825Arnuš MatjažKRO2002Q23.010,233
2935441Novak TilenKRKA2002q23.030,156
3688422Gnidica UrbanKLC2003Q23.170,276
41644883Rozman Marinčič RokPMB2003q23.180,201
5111113Hace JakaKRO2003Q23.340,178
61567191Grmovšek NejcNAV200223.400,182
7176694Skočir AndrejPSČ2003Q23.540,173
81666773Zupanič VitoPMB200223.610,222
9706770Janežič Ivan JanezKLC200323.610,164
10888488Flego LukaKP200323.650,224
1116110313Dajčman NickPMB200323.750,173
121606727Skledar GalPAKG200423.760,164
131084670Bukovec JanKRO200223.810,212
1418810086Oiclj FilipSLG200323.890,192
1521915695Vidovič ValentinŠTA200324.110,176
161927283Škrabec NejcSLG200424.600,186
1716217357Oražem TimPMB200224.690,182
182454303Golob GalVEL200524.710,197
1924610383Hudournik RokVEL200424.830,192
201937266Uranc NikSLG200424.840,224
211177046Rotar LukaKRO200524.970,168
22330*Šumak ArianCRO200323.390,190
23519887*Montes Manuel AlbertoGO200426.020,199
175847Janža MajPOM2003DNS
717901Krivec MatejKLC2003DNS
1347066Gumilar JernejMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -1.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1330*Šumak ArianCRO200323.390,190
2519887*Montes Manuel AlbertoGO200426.020,199

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -2.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1111113Hace JakaKRO2003Q23.340,178
21666773Zupanič VitoPMB200223.610,222
3706770Janežič Ivan JanezKLC200323.610,164
421915695Vidovič ValentinŠTA200324.110,176
524610383Hudournik RokVEL200424.830,192
1347066Gumilar JernejMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1176694Skočir AndrejPSČ2003Q23.540,173
216110313Dajčman NickPMB200323.750,173
31606727Skledar GalPAKG200423.760,164
418810086Oiclj FilipSLG200323.890,192
51177046Rotar LukaKRO200524.970,168
717901Krivec MatejKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1688422Gnidica UrbanKLC2003Q23.170,276
2888488Flego LukaKP200323.650,224
31084670Bukovec JanKRO200223.810,212
41927283Škrabec NejcSLG200424.600,186
516217357Oražem TimPMB200224.690,182
175847Janža MajPOM2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -2.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11061825Arnuš MatjažKRO2002Q23.010,233
2935441Novak TilenKRKA2002q23.030,156
31644883Rozman Marinčič RokPMB2003q23.180,201
41567191Grmovšek NejcNAV200223.400,182
52454303Golob GalVEL200524.710,197
61937266Uranc NikSLG200424.840,224