Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Slovenj Gradec, 26.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci, veter: -1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1176694Skočir AndrejPSČ200310.690,166
21347066Gumilar JernejMASS200310.950,181
31787910Čurin Prapotnik AnejPT200311.010,152
4935441Novak TilenKRKA200211.180,136
51644883Rozman Marinčič RokPMB200311.580,206
618810086Oiclj FilipSLG200311.600,175
1666773Zupanič VitoPMB2002DNF0,182
2157915Beber JurijŠTA2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1176694Skočir AndrejPSČ2003Q11.350,171
21787910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.360,211
3935441Novak TilenKRKA2002Q11.470,184
41347066Gumilar JernejMASS2003Q11.490,170
52157915Beber JurijŠTA2004Q11.550,162
61666773Zupanič VitoPMB2002q11.590,162
71644883Rozman Marinčič RokPMB2003q11.610,178
818810086Oiclj FilipSLG2003Q11.660,154
916110313Dajčman NickPMB200311.690,193
101084670Bukovec JanKRO200211.780,208
1124610383Hudournik RokVEL200412.050,193
121076941Bartol ErazemKRO200312.070,175
13506914Makarovič MatevžGO200312.110,188
142528261Romanić MalikVEL200512.180,182
1516217357Oražem TimPMB200212.200,173
161927283Škrabec NejcSLG200412.200,213
17498732Cizera Turk MajGO200412.270,207
1811310332Lamprecht MaximKRO200512.530,157
191937266Uranc NikSLG200412.620,224
20424516Fabijan MatevžDTO200512.870,181
211166933Očko JakaKRO200512.930,179
222050*Mičič AleksandarSRB200411.550,173
2313216522*Bergant SamoMASS200311.990,153
1917198*Pušnik JoštSLG2004DNF0,227
2129802Kovačič JakaŠL2004DQ-0,270
717901Krivec MatejKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -2.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12050*Mičič AleksandarSRB200411.550,173
213216522*Bergant SamoMASS200311.990,153
1917198*Pušnik JoštSLG2004DNF0,227

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11787910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.360,211
2935441Novak TilenKRKA2002Q11.470,184
31644883Rozman Marinčič RokPMB2003q11.610,178
41084670Bukovec JanKRO200211.780,208
5506914Makarovič MatevžGO200312.110,188
616217357Oražem TimPMB200212.200,173
71927283Škrabec NejcSLG200412.200,213
81166933Očko JakaKRO200512.930,179

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1176694Skočir AndrejPSČ2003Q11.350,171
22157915Beber JurijŠTA2004Q11.550,162
31666773Zupanič VitoPMB2002q11.590,162
41076941Bartol ErazemKRO200312.070,175
52528261Romanić MalikVEL200512.180,182
61937266Uranc NikSLG200412.620,224
7424516Fabijan MatevžDTO200512.870,181
717901Krivec MatejKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11347066Gumilar JernejMASS2003Q11.490,170
218810086Oiclj FilipSLG2003Q11.660,154
316110313Dajčman NickPMB200311.690,193
424610383Hudournik RokVEL200412.050,193
5498732Cizera Turk MajGO200412.270,207
611310332Lamprecht MaximKRO200512.530,157
2129802Kovačič JakaŠL2004DQ-0,270