Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Nova Gorica, 26.6.2021

SKUPNO - 300 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11867037Kušar Stojakovič GašperMASS200636.420,19712,0
21019084Gec MatejKP200637.720,20611,0
3679010Segulin JakaGO200638.180,2319,5
32848805Pfeifer ČrtSEŽAN200638.180,2219,5
5879476Matavž BlažKAŠ200738.530,1648,0
61826189Gmajnar GalMASS200639.160,2207,0
73144512Strašek MaksimŠTA200639.560,1766,0
83008341Sagmeister GalŠPELA200740.110,2195,0
91278912Judež JureKRKA200640.210,1774,0
10909975Oković JašaKLC200740.390,2923,0
11985405Skočir AnejKOB200640.470,1882,0
123119035Černec VidŠTA200840.820,2191,0
132254416Špehar AnejOL200741.190,2390
14868632Klančnik JoštKAŠ200641.580,1750
1529910033Potokar LukaŠPELA200842.170,1390
163215069Vodnik BineTRK200642.820,2270
1749100Zubin PatrikADP200743.560,1830
182565832Leban MartinPSČ200743.600,2350
192416484Trajbarič TvitPOM200744.480,1980
202835196Marušič IzakSEŽAN200945.070,2460
212677319Stajnko NikPT200845.280,1330
226810879Vranješ JašaGO200750.860,1680
23705843Ziliani TianGO200953.550,2770
377300Drofenik Bombač MatijaAKŠ2006DNS0
1038071Rakar JanKP2006DNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1879476Matavž BlažKAŠ200738.530,1648,0
23215069Vodnik BineTRK200642.820,2270
32565832Leban MartinPSČ200743.600,2350
42835196Marušič IzakSEŽAN200945.070,2460

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1909975Oković JašaKLC200740.390,2923,0
2868632Klančnik JoštKAŠ200641.580,1750
32677319Stajnko NikPT200845.280,1330
46810879Vranješ JašaGO200750.860,1680
5705843Ziliani TianGO200953.550,2770

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1679010Segulin JakaGO200638.180,2319,5
21278912Judež JureKRKA200640.210,1774,0
33119035Černec VidŠTA200840.820,2191,0
42254416Špehar AnejOL200741.190,2390
529910033Potokar LukaŠPELA200842.170,1390
649100Zubin PatrikADP200743.560,1830
72416484Trajbarič TvitPOM200744.480,1980
1038071Rakar JanKP2006DNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11867037Kušar Stojakovič GašperMASS200636.420,19712,0
21019084Gec MatejKP200637.720,20611,0
32848805Pfeifer ČrtSEŽAN200638.180,2219,5
41826189Gmajnar GalMASS200639.160,2207,0
53144512Strašek MaksimŠTA200639.560,1766,0
63008341Sagmeister GalŠPELA200740.110,2195,0
7985405Skočir AnejKOB200640.470,1882,0
377300Drofenik Bombač MatijaAKŠ2006DNS0