Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2021 in 8. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 9.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, člani, veter: -2.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1330Kolar AlenCRO199210.980,167
2564174Benko ŽigaKLC199811.090,160
32270Ištvanović FilipSRB199111.110,151
4320Čukman HrvojeCRO199811.140,164
5803275Brulc BlažKRKA199211.290,152
61486773Zupanič VitoPMB200211.540,169
721010086Oiclj FilipSLG200311.710,185
81394883Rozman Marinčič RokPMB200311.760,204

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1330Kolar AlenCRO1992q11.010,156
2564174Benko ŽigaKLC1998q11.170,146
32270Ištvanović FilipSRB1991q11.210,171
4320Čukman HrvojeCRO1998q11.220,154
5803275Brulc BlažKRKA1992q11.430,157
61486773Zupanič VitoPMB2002q11.460,153
721010086Oiclj FilipSLG2003q11.700,176
81394883Rozman Marinčič RokPMB2003q11.740,173
912810313Dajčman NickPMB200311.770,180
1013617357Oražem TimPMB200212.280,175
111978011Lampret AnejPT200512.530,188
12174662Kosmačin SamoPOH200312.540,148
13177664Šumak JakaPOH200312.660,202
14530Fulvio MarcoITA197512.710,255
80Klimov VasilyAUT2005DNS
1298883Hvalec JanPMB2003DNS
1957910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS
340Kovačić MateoCRO1996DNS
8114514Moretti AhacKRKA1995DNS
100Pullnig LukasAUT2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12270Ištvanović FilipSRB1991q11.210,171
21978011Lampret AnejPT200512.530,188
3177664Šumak JakaPOH200312.660,202
80Klimov VasilyAUT2005DNS
340Kovačić MateoCRO1996DNS
1298883Hvalec JanPMB2003DNS
8114514Moretti AhacKRKA1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -2.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1564174Benko ŽigaKLC1998q11.170,146
2320Čukman HrvojeCRO1998q11.220,154
3803275Brulc BlažKRKA1992q11.430,157
421010086Oiclj FilipSLG2003q11.700,176
512810313Dajčman NickPMB200311.770,180
613617357Oražem TimPMB200212.280,175
7174662Kosmačin SamoPOH200312.540,148

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -2.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1330Kolar AlenCRO1992q11.010,156
21486773Zupanič VitoPMB2002q11.460,153
31394883Rozman Marinčič RokPMB2003q11.740,173
4530Fulvio MarcoITA197512.710,255
1957910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS
100Pullnig LukasAUT2002DNS