Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Kranj, 5.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, člani, veter: -0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
119516298Kočevar NickMASS200010.410,145
235016065Ovniček TilenVEL199810.520,132
32453824Kumar GalOL199910.620,133
41927066Gumilar JernejMASS200310.730,158
5694174Benko ŽigaKLC199810.780,147
61189352Krauthaker GalKRKA199911.040,192
733017275Skalar JanTRK200011.110,150
2697910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
135016065Ovniček TilenVEL1998Q10.540,126
219516298Kočevar NickMASS2000Q10.600,144
32453824Kumar GalOL1999Q10.610,157
41927066Gumilar JernejMASS2003Q10.760,148
5694174Benko ŽigaKLC1998q10.770,138
62697910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q10.890,187
71189352Krauthaker GalKRKA1999q10.940,194
81123275Brulc BlažKRKA199210.980,133
98217249Orož DomenKLC200110.980,190
1033017275Skalar JanTRK2000Q11.080,154
1112014514Moretti AhacKRKA199511.120,142
12515227Leban ŽigaGO199911.130,178
13146113Hace JakaKRO200311.240,147
1428210086Oiclj FilipSLG200311.420,172
151174652Kebelj RokKRKA200011.540,183
161118488Flego LukaKP200311.550,164
171454882Glavan SvitKRO200411.590,175
1835317268Šalamon TimotejVEL200111.640,182
19489227Costantini LanGO200511.760,156
20526914Makarovič MatevžGO200311.980,156
215016613Leban EnejGO199612.110,168
223019904*Cvelbar TimotejŠEN200311.570,156
231196646*Kunstek ErikKRKA200112.240,196
24539887*Montes Manuel AlbertoGO200412.550,174
251578078*Pen MarkKRO200513.510,164
33217220*Špehar Pajk TimotejTRK2003DQ-0237
35114518Subašič AlenVEL1999DNS
3206509Čerin OžbejTRK2003DNS
3097915Beber JurijŠTA2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13019904*Cvelbar TimotejŠEN200311.570,156
21196646*Kunstek ErikKRKA200112.240,196
3539887*Montes Manuel AlbertoGO200412.550,174
41578078*Pen MarkKRO200513.510,164
33217220*Špehar Pajk TimotejTRK2003DQ-0237

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12453824Kumar GalOL1999Q10.610,157
233017275Skalar JanTRK2000Q11.080,154
312014514Moretti AhacKRKA199511.120,142
428210086Oiclj FilipSLG200311.420,172
51174652Kebelj RokKRKA200011.540,183
6526914Makarovič MatevžGO200311.980,156
75016613Leban EnejGO199612.110,168
35114518Subašič AlenVEL1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
135016065Ovniček TilenVEL1998Q10.540,126
21927066Gumilar JernejMASS2003Q10.760,148
3694174Benko ŽigaKLC1998q10.770,138
41189352Krauthaker GalKRKA1999q10.940,194
5146113Hace JakaKRO200311.240,147
6489227Costantini LanGO200511.760,156
3206509Čerin OžbejTRK2003DNS
3097915Beber JurijŠTA2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
119516298Kočevar NickMASS2000Q10.600,144
22697910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q10.890,187
31123275Brulc BlažKRKA199210.980,133
48217249Orož DomenKLC200110.980,190
5515227Leban ŽigaGO199911.130,178
61118488Flego LukaKP200311.550,164
71454882Glavan SvitKRO200411.590,175
835317268Šalamon TimotejVEL200111.640,182