Rezultati

mlajši mladinci
Kopje-700 g
mlajše mladinke
Kopje-500 g
pionirji U16
100 m
300 m
600 m
pionirke U16
100 m
300 m
600 m
pionirji U14
60 m
200 m
pionirke U14
60 m
200 m
pionirji U12
60 m
pionirke U12
60 m
Rezultati

27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial Vučko

Kranj, 5.6.2021

SKUPNO - 60 m, pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1406216Mencej LinaAKK20108.75
21189058Robida EvaKOČ20108.80
31107649Blatnik MancaKLC20109.10
41048506Užmah NikaKAM20109.13
5429966Ravnikar EmaAKK20109.16
6697154Kramaršek NeliATDS20109.18
71010122Ožegović DorianaAADS20109.22
825210396Jeklin MancaPSČ20109.24
920310750Sajovic TijaOL20109.26
103510734Csontos EmmaAKK20109.31
111169913Rutar GajaKOB20109.32
12827585Šepič PiaBLED20119.32
139110783Bele ElaDOM20109.44
14794996Palhartinger IzabelaBLED20109.49
15807586Pogačar TinkaraBLED20119.55
163110773Belec MašaAKK20119.56
171410762Bele MašaADOL20109.61
183410605Bradaška NejaAKK20109.62
1923710321Cimerman NikaPOM20109.62
2025110212Domenih Luketa PetjaPSČ20109.66
212909782Juvan MancaŠL20109.66
22789235Horvat IzaBLED20109.70
233359508Nahtigal ZarjaTRK20109.70
2433910564Rus ZarjaTRK20119.73
251659737Bilban ZaraMED20109.75
262069734Varjačić Rajko AlinaOL20109.84
273610702Dolhar ŽivaAKK20109.92
2821110367Bedernjak AlinaPAKG20109.94
291510796Cunder VitaADOL20109.94
3017910720Knez VitaMENGE201010.01
3118210723Zadravec KimMENGE201010.15
3219610751Farazin SaraOL201010.17
339510066Mišmaš MijaDOM201010.19
3421210360Čerpnjak ZojaPAKG201010.22
3533110798Hodžić NajaTRK201010.38
3629210724Križaj MajaŠL201110.39
371939299Bosnić HanaOL201010.42
1339986Čuk Murko Kristina LiliKRO2010DNS
2049670Sedej AnaOL2010DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
123710321Cimerman NikaPOM20109.62
225110212Domenih Luketa PetjaPSČ20109.66
333910564Rus ZarjaTRK20119.73
421110367Bedernjak AlinaPAKG20109.94
521210360Čerpnjak ZojaPAKG201010.22
633110798Hodžić NajaTRK201010.38
729210724Križaj MajaŠL201110.39

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
120310750Sajovic TijaOL20109.26
21169913Rutar GajaKOB20109.32
31659737Bilban ZaraMED20109.75
42069734Varjačić Rajko AlinaOL20109.84
517910720Knez VitaMENGE201010.01
618210723Zadravec KimMENGE201010.15
719610751Farazin SaraOL201010.17
2049670Sedej AnaOL2010DNS

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1429966Ravnikar EmaAKK20109.16
23510734Csontos EmmaAKK20109.31
3827585Šepič PiaBLED20119.32
49110783Bele ElaDOM20109.44
5794996Palhartinger IzabelaBLED20109.49
6807586Pogačar TinkaraBLED20119.55
7789235Horvat IzaBLED20109.70
89510066Mišmaš MijaDOM201010.19

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13110773Belec MašaAKK20119.56
21410762Bele MašaADOL20109.61
32909782Juvan MancaŠL20109.66
43359508Nahtigal ZarjaTRK20109.70
53610702Dolhar ŽivaAKK20109.92
61510796Cunder VitaADOL20109.94
71939299Bosnić HanaOL201010.42
1339986Čuk Murko Kristina LiliKRO2010DNS

po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1406216Mencej LinaAKK20108.75
21189058Robida EvaKOČ20108.80
31107649Blatnik MancaKLC20109.10
41048506Užmah NikaKAM20109.13
5697154Kramaršek NeliATDS20109.18
61010122Ožegović DorianaAADS20109.22
725210396Jeklin MancaPSČ20109.24
83410605Bradaška NejaAKK20109.62