Rezultati

Rezultati

21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogle

Slovenska Bistrica, 29.5.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115316298Kočevar NickMASS200010.390,147
22410Kijanović AleksaSRB199710.510,267
31823824Kumar GalOL199910.690,184
4440Vejzović HajrudinBIH200010.730,130
5520Ivašković ZvonimirCRO199410.810,147
61234957Šuštaršič MatevžKRKA200110.840,119

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1944174Benko ŽigaKLC199810.860,143
22137910Čurin Prapotnik AnejPT200310.920,157
31183275Brulc BlažKRKA199211.090,137
41219352Krauthaker GalKRKA199911.150,229
51332167Kolar Bačnik BorKRO200011.560,137
8016613Leban EnejGO1996DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115316298Kočevar NickMASS2000q10.400,125
22410Kijanović AleksaSRB1997q10.720,158
3440Vejzović HajrudinBIH2000q10.760,155
4520Ivašković ZvonimirCRO1994q10.780,186
51823824Kumar GalOL1999q10.780,141
61234957Šuštaršič MatevžKRKA2001q10.790,270
7944174Benko ŽigaKLC1998q10.880,146
82137910Čurin Prapotnik AnejPT2003q10.900,151
98016613Leban EnejGO1996q11.040,184
101219352Krauthaker GalKRKA1999q11.080,221
111332167Kolar Bačnik BorKRO2000q11.120,497
121183275Brulc BlažKRKA1992q11.130,135
1326117275Skalar JanTRK200011.150,173
141225441Novak TilenKRKA200211.210,135
151204652Kebelj RokKRKA200011.390,234
161014291Krošl BorKLC200411.490,237
1722610086Oiclj FilipSLG200311.520,173
181954883Rozman Marinčič RokPMB200311.620,204
191908883Hvalec JanPMB200311.720,199
208216256Murovec AljažGO199811.720,183
211876727Skledar GalPAKG200411.740,204
2219317357Oražem TimPMB200212.040,187
232327266Uranc NikSLG200412.300,255
242317283Škrabec NejcSLG200412.350,226
550Marciuš KarloCRO1999DNS
510Didaković RokCRO1999DNS
320Kucher FedericoAUT1995DNS
260Erber StefanAUT1997DNS
2430Mandić MihajloSRB2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12137910Čurin Prapotnik AnejPT2003q10.900,151
21183275Brulc BlažKRKA1992q11.130,135
32317283Škrabec NejcSLG200412.350,226
2430Mandić MihajloSRB2000DNS
260Erber StefanAUT1997DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115316298Kočevar NickMASS2000q10.400,125
21332167Kolar Bačnik BorKRO2000q11.120,497
326117275Skalar JanTRK200011.150,173
41204652Kebelj RokKRKA200011.390,234
51908883Hvalec JanPMB200311.720,199
510Didaković RokCRO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1944174Benko ŽigaKLC1998q10.880,146
21219352Krauthaker GalKRKA1999q11.080,221
31014291Krošl BorKLC200411.490,237
41954883Rozman Marinčič RokPMB200311.620,204
58216256Murovec AljažGO199811.720,183
550Marciuš KarloCRO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: +1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1440Vejzović HajrudinBIH2000q10.760,155
2520Ivašković ZvonimirCRO1994q10.780,186
38016613Leban EnejGO1996q11.040,184
41225441Novak TilenKRKA200211.210,135
519317357Oražem TimPMB200212.040,187
62327266Uranc NikSLG200412.300,255

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, člani, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12410Kijanović AleksaSRB1997q10.720,158
21823824Kumar GalOL1999q10.780,141
31234957Šuštaršič MatevžKRKA2001q10.790,270
422610086Oiclj FilipSLG200311.520,173
51876727Skledar GalPAKG200411.740,204
320Kucher FedericoAUT1995DNS