Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 13.3.2021

SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12337915Beber JurijŠTA200423.390,282
2112684Kozel Tomše NikAKR200523.640,164
31262709Breitenberger AronMASS200423.830,199
42122491Prošt UrbanSLG200424.040,173
51169759Počivavšek GašperKRO200524.350,177
62147266Uranc NikSLG200424.550,285
7676432Falnoga PatrikKAŠ200524.970,234
8839084Gec MatejKP200625.000,201
91926485Jurgec BlažPT200525.000,166
91355632Pangeršič GregorMASS200525.000,175
11267300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200625.280,169
12384281Žgajnar TimBOV200525.360,174
13927827Grabnar TadejKRKA200525.380,187
142137283Škrabec NejcSLG200425.590,170
15416749Kodrič GalBRE200525.950,166
161309044Kunaver UrhMASS200726.070,271
171346139Novšak JakobMASS200727.680,175
18105360Kavčič MatevžAKR200728.160,172
1919704Gerl MihaPT2006DQ0,154
2237819Rebselj MihaŠEN2006DQ0,142
288838Zagajšek ŽigaAKŠ2005DNS
708948Korošec ŽigaKAŠ2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1676432Falnoga PatrikKAŠ200524.970,234
2384281Žgajnar TimBOV200525.360,174
31309044Kunaver UrhMASS200726.070,271

po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1267300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200625.280,169
22137283Škrabec NejcSLG200425.590,170
2237819Rebselj MihaŠEN2006DQ0,142

po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1112684Kozel Tomše NikAKR200523.640,164
2839084Gec MatejKP200625.000,201
3927827Grabnar TadejKRKA200525.380,187
41346139Novšak JakobMASS200727.680,175

po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11169759Počivavšek GašperKRO200524.350,177
22147266Uranc NikSLG200424.550,285
31355632Pangeršič GregorMASS200525.000,175
1919704Gerl MihaPT2006DQ0,154

po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12122491Prošt UrbanSLG200424.040,173
21926485Jurgec BlažPT200525.000,166
3105360Kavčič MatevžAKR200728.160,172
288838Zagajšek ŽigaAKŠ2005DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12337915Beber JurijŠTA200423.390,282
21262709Breitenberger AronMASS200423.830,199
3416749Kodrič GalBRE200525.950,166
708948Korošec ŽigaKAŠ2004DNS