Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 13.3.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK20057.790,110
22247826Šinkec NikaŠEN20057.830,103
3317495Ogrizek UrškaAKŠ20077.950,137
4616262Srebot LucijaGO20048.000,131
52184220Korošec GajaSLG20058.040,111
61525100Vehovar EmaMASS20078.050,133
71186854Erjavec AnaKRO20048.08
81456885Kernel DašaMASS20068.090,141

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK20057.870,146
22247826Šinkec NikaŠEN20057.900,166
3616262Srebot LucijaGO20047.990,159
42184220Korošec GajaSLG20058.010,137
5317495Ogrizek UrškaAKŠ20078.020,177
61525100Vehovar EmaMASS20078.030,179
71186854Erjavec AnaKRO20048.060,124
81456885Kernel DašaMASS20068.170,148
91653922Matjašec ZalaPAKG20068.220,132
101639053Gerič NelaPAKG20078.280,159
111717449Frangež MajaPMB20058.330,203
121995026Šeruga SaraPT20048.420,133
13554519Ostojič KlaraDTO20048.510,166
13635282Lužnik LiaKAK20068.510,176
151096799Saje NinaKRKA20048.530,222
161577599Perko HanaOL20058.570,198
172456000Baltič PiaTRK20058.580,155
1864555Rosulnik EvaAKK20048.600,163
191227875Horvat AdrijanaLDA20058.610,221
2015517048Janželj BrinaOL20058.640,209
211778450Colombo Dunja AnaPOM20078.690,151
221084795Rifelj NikaKRKA20068.700,162
231217877Čizmašija LanaLDA20058.700,155
241044849Mešić NiaKRKA20068.800,158
251208734Vrečar KatjaKRO20068.820,209
261249807Jukić EmaLDA20078.840,203
271014776Grobler TinkaraKRKA20058.850,178
281789264Horvat KajaPOM20078.860,139
291829061Perš NikaPOM20068.970,157
301568418Novak JulijaOL20048.990,192
3118410133Pucko BetinaPOM20079.050,210
321818449Krčmar GajaPOM20079.080,150
33857809Stančič AlessiaKP20069.120,241
341037092Luzar PatricijaKRKA20069.220,189
351469955Križnar LiliMASS20079.280,195
2215292Samec TjašaSLG2005DQ
1108527Vrtačič TejaKRKA2004DNS
231166Potnik LucijaAKRAD2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11456885Kernel DašaMASS20068.170,148
21639053Gerič NelaPAKG20078.280,159
3554519Ostojič KlaraDTO20048.510,166
41227875Horvat AdrijanaLDA20058.610,221
515517048Janželj BrinaOL20058.640,209
618410133Pucko BetinaPOM20079.050,210
71037092Luzar PatricijaKRKA20069.220,189
231166Potnik LucijaAKRAD2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12184220Korošec GajaSLG20058.010,137
21186854Erjavec AnaKRO20048.060,124
31653922Matjašec ZalaPAKG20068.220,132
41577599Perko HanaOL20058.570,198
51217877Čizmašija LanaLDA20058.700,155
61044849Mešić NiaKRKA20068.800,158
71829061Perš NikaPOM20068.970,157
81469955Križnar LiliMASS20079.280,195

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK20057.870,146
21525100Vehovar EmaMASS20078.030,179
31717449Frangež MajaPMB20058.330,203
4635282Lužnik LiaKAK20068.510,176
51208734Vrečar KatjaKRO20068.820,209
61789264Horvat KajaPOM20078.860,139
7857809Stančič AlessiaKP20069.120,241
1108527Vrtačič TejaKRKA2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12247826Šinkec NikaŠEN20057.900,166
22456000Baltič PiaTRK20058.580,155
364555Rosulnik EvaAKK20048.600,163
41084795Rifelj NikaKRKA20068.700,162
51249807Jukić EmaLDA20078.840,203
61818449Krčmar GajaPOM20079.080,150
2215292Samec TjašaSLG2005DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1616262Srebot LucijaGO20047.990,159
2317495Ogrizek UrškaAKŠ20078.020,177
31995026Šeruga SaraPT20048.420,133
41096799Saje NinaKRKA20048.530,222
51778450Colombo Dunja AnaPOM20078.690,151
61014776Grobler TinkaraKRKA20058.850,178
71568418Novak JulijaOL20048.990,192