Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 13.3.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1337955Jesenek AleksASB20047.000,125
22337915Beber JurijŠTA20047.220,134
314017125Velkavrh ValMASS20067.320,214
41538976Erjavec MatejNAV20047.370,161
5588732Cizera Turk MajGO20047.510,162
61955582Ritlop ŽanPT20067.52
71695304Štajmec NikoPMB20067.60
288838Zagajšek ŽigaAKŠ2005DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1337955Jesenek AleksASB20047.230,159
22337915Beber JurijŠTA20047.290,160
314017125Velkavrh ValMASS20067.370,189
41538976Erjavec MatejNAV20047.490,158
5588732Cizera Turk MajGO20047.530,197
6288838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.610,164
71955582Ritlop ŽanPT20067.620,191
81695304Štajmec NikoPMB20067.660,194
9839084Gec MatejKP20067.710,149
10267300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20067.710,156
111169759Počivavšek GašperKRO20057.710,272
12875736Blagojević OliverKRKA20067.730,146
132237819Rebselj MihaŠEN20067.820,137
14416749Kodrič GalBRE20057.850,265
15927827Grabnar TadejKRKA20057.860,194
161295343Grčar Axel KristjanMASS20067.880,157
171328034Meglič DavidMASS20057.940,176
181392254Turk JakobMASS20067.950,181
191272246Duhovnik MaksMASS20067.980,165
2011310332Lamprecht MaximKRO20058.000,171
21954778Radakovič JanKRKA20068.010,230
22733449Krajnc AntonioKLC20058.050,237
231609914Vereš GalPAKG20068.110,250
241949859Plavec GašperPT20078.160,182
1936162Petrovič AndražPT2007DQ0,075
25010383Hudournik RokVEL2004DQ-0,024

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1337955Jesenek AleksASB20047.230,159
2839084Gec MatejKP20067.710,149
3267300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20067.710,156
4875736Blagojević OliverKRKA20067.730,146
52237819Rebselj MihaŠEN20067.820,137
61272246Duhovnik MaksMASS20067.980,165
71609914Vereš GalPAKG20068.110,250

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12337915Beber JurijŠTA20047.290,160
21169759Počivavšek GašperKRO20057.710,272
3416749Kodrič GalBRE20057.850,265
41295343Grčar Axel KristjanMASS20067.880,157
51328034Meglič DavidMASS20057.940,176
1936162Petrovič AndražPT2007DQ0,075
25010383Hudournik RokVEL2004DQ-0,024

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114017125Velkavrh ValMASS20067.370,189
2588732Cizera Turk MajGO20047.530,197
31955582Ritlop ŽanPT20067.620,191
411310332Lamprecht MaximKRO20058.000,171
5954778Radakovič JanKRKA20068.010,230
6733449Krajnc AntonioKLC20058.050,237

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11538976Erjavec MatejNAV20047.490,158
2288838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.610,164
31695304Štajmec NikoPMB20067.660,194
4927827Grabnar TadejKRKA20057.860,194
51392254Turk JakobMASS20067.950,181
61949859Plavec GašperPT20078.160,182