Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 6.3.2021

SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110315645Istenič ZalaMASS200224.940,153
21676776Rus AnaTRK200325.330,178
31015928Eržen IzabelaMASS200325.980,216
41444220Korošec GajaSLG200526.250,169
514549Andolšek LanaAKK200526.300,174
6446262Srebot LucijaGO200426.330,186
71517826Šinkec NikaŠEN200526.350,137
81823069Božič EvaVRH200226.450,138
924553Jordan Nadižar KatjušaAKK200526.810,148
101494216Vovk VitaSLG200227.120,226
1112628Knez MajaRAD200427.290,190
12714129Butala NinaKRKA200427.370,178
131246261Komel NatalijaPSČ200327.670,171
141187449Frangež MajaPMB200527.960,218
15156183Gojčič TinaASB200528.250,169
161195320Turčin IvaPMB200528.360,160
171457401Mori TjašaSLG200428.910,249
18877875Horvat AdrijanaLDA200529.030,218
19734776Grobler TinkaraKRKA200529.210,173
20786799Saje NinaKRKA200429.790,201
211422346Jelen Križovnik NežaSLG200230.610,253
41117Križnič IdaGO2003DQ0,162
44554Sabothy Polenec KatarinaAKK2005DQ
867877Čizmašija LanaLDA2005DQ0,153
148576Šverc MancaSLG2004DNS
1654548Likar BrinaTRK2005DNS
1664557Likar Nina AnaTRK2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11517826Šinkec NikaŠEN200526.350,137
41117Križnič IdaGO2003DQ0,162
1664557Likar Nina AnaTRK2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124553Jordan Nadižar KatjušaAKK200526.810,148
2714129Butala NinaKRKA200427.370,178
31246261Komel NatalijaPSČ200327.670,171
41187449Frangež MajaPMB200527.960,218

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11494216Vovk VitaSLG200227.120,226
2877875Horvat AdrijanaLDA200529.030,218
44554Sabothy Polenec KatarinaAKK2005DQ
148576Šverc MancaSLG2004DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11444220Korošec GajaSLG200526.250,169
21823069Božič EvaVRH200226.450,138
3734776Grobler TinkaraKRKA200529.210,173
41422346Jelen Križovnik NežaSLG200230.610,253

po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11015928Eržen IzabelaMASS200325.980,216
2446262Srebot LucijaGO200426.330,186
3156183Gojčič TinaASB200528.250,169
41195320Turčin IvaPMB200528.360,160

po skupinah (6. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114549Andolšek LanaAKK200526.300,174
2786799Saje NinaKRKA200429.790,201
867877Čizmašija LanaLDA2005DQ0,153
1654548Likar BrinaTRK2005DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110315645Istenič ZalaMASS200224.940,153
21676776Rus AnaTRK200325.330,178
312628Knez MajaRAD200427.290,190
41457401Mori TjašaSLG200428.910,249