Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 6.3.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1917066Gumilar JernejMASS20036.940,149
2121694Skočir AndrejPSČ20036.980,152
3665441Novak TilenKRKA20027.140,145
49916612Ulčar TilenMASS20027.270,164
51527915Beber JurijŠTA20047.320,155
61108976Erjavec MatejNAV20047.45
7142826Modrijančič KlemenASB20057.450,140
8892709Breitenberger AronMASS20047.480,157

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1121694Skočir AndrejPSČ20037.050,150
2917066Gumilar JernejMASS20037.080,167
3665441Novak TilenKRKA20027.200,147
49916612Ulčar TilenMASS20027.280,155
51527915Beber JurijŠTA20047.310,141
6142826Modrijančič KlemenASB20057.450,144
7892709Breitenberger AronMASS20047.460,157
81108976Erjavec MatejNAV20047.480,153
91626509Čerin OžbejTRK20037.480,117
1013510086Oiclj FilipSLG20037.510,144
11608488Flego LukaKP20037.520,153
1215615695Vidovič ValentinŠTA20037.640,153
13138838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.700,149
14938034Meglič DavidMASS20058.020,165
15513449Krajnc AntonioKLC20058.230,165

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1917066Gumilar JernejMASS20037.080,167
2665441Novak TilenKRKA20027.200,147
31527915Beber JurijŠTA20047.310,141
4142826Modrijančič KlemenASB20057.450,144
5892709Breitenberger AronMASS20047.460,157
61108976Erjavec MatejNAV20047.480,153
713510086Oiclj FilipSLG20037.510,144
8608488Flego LukaKP20037.520,153

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1121694Skočir AndrejPSČ20037.050,150
29916612Ulčar TilenMASS20027.280,155
31626509Čerin OžbejTRK20037.480,117
415615695Vidovič ValentinŠTA20037.640,153
5138838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.700,149
6938034Meglič DavidMASS20058.020,165
7513449Krajnc AntonioKLC20058.230,165