Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 13.2.2021

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114710594Mesec Košir LovroMASS199921.380,156
2574118Grkman JureKAM199921.640,204
3994957Šuštaršič MatevžKRKA200121.800,144
4594174Benko ŽigaKLC199822.140,153
56517249Orož DomenKLC200122.410,207
61417066Gumilar JernejMASS200322.440,183
7139937Duhovnik JanMASS200323.020,158
89314514Moretti AhacKRKA199523.190,108
9983663Štupar UrhKRKA199123.470,141
102496509Čerin OžbejTRK200323.640,111
1115216612Ulčar TilenMASS200223.660,161
1227017268Šalamon TimotejVEL200123.740,199
13894652Kebelj RokKRKA200023.800,176
141372709Breitenberger AronMASS200424.030,171
15634291Krošl BorKLC200424.280,141
16208481Dovnik DamjanASB200424.310,159
17926646Kunstek ErikKRKA200125.640,152
18178838Zagajšek ŽigaAKŠ200525.690,158
1925417275Skalar JanTRK200044.21
919352Krauthaker GalKRKA1999DNS
212847Janža MajPOM2003DNS
26214529Enci TadejVEL1994DNS
4416613Leban EnejGO1996DNS
1151825Arnuš MatjažKRO2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1139937Duhovnik JanMASS200323.020,158
2634291Krošl BorKLC200424.280,141
3926646Kunstek ErikKRKA200125.640,152
1151825Arnuš MatjažKRO2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19314514Moretti AhacKRKA199523.190,108
2208481Dovnik DamjanASB200424.310,159
3178838Zagajšek ŽigaAKŠ200525.690,158
919352Krauthaker GalKRKA1999DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11417066Gumilar JernejMASS200322.440,183
215216612Ulčar TilenMASS200223.660,161
31372709Breitenberger AronMASS200424.030,171
212847Janža MajPOM2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1594174Benko ŽigaKLC199822.140,153
2983663Štupar UrhKRKA199123.470,141
32496509Čerin OžbejTRK200323.640,111
425417275Skalar JanTRK200044.21

po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1994957Šuštaršič MatevžKRKA200121.800,144
26517249Orož DomenKLC200122.410,207
3894652Kebelj RokKRKA200023.800,176
4416613Leban EnejGO1996DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114710594Mesec Košir LovroMASS199921.380,156
2574118Grkman JureKAM199921.640,204
327017268Šalamon TimotejVEL200123.740,199
26214529Enci TadejVEL1994DNS