Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekma

Novo mesto, 6.2.2021

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118115645Istenič ZalaMASS200224.820,152
22912719Trajkovič GalaASB199825.17
32946776Rus AnaTRK200325.720,168
424549Andolšek LanaAKK200525.870,133
51775928Eržen IzabelaMASS200325.970,158
644554Sabothy Polenec KatarinaAKK200526.340,138
71736828Belič Sara MiaMASS200426.470,175
83091089Marovt HanaVEL200426.600,192
92634220Korošec GajaSLG200526.610,155
101143081Gimpelj AnaKRKA200226.760,247
11233577Kralj NikaPMB200326.780,154
121151641Korasa NikaKRKA200326.830,179
132684216Vovk VitaSLG200226.930,215
142328466Krajnc DanajaPMB200326.980,189
15467557Šter NikaDOM200427.070,177
162158287Posel Tia EdvardaOL200527.180,277
1721416485Pirnat Kopač MiaOL200327.460,153
182297449Frangež MajaPMB200527.560,151
19312688Trupej AljaVEL200327.670,186
202393Pavlinjek NatalijaPOM199827.750,205
212003047Toplak TiaMASS200327.780,238
222194920Vučko TajaOL200527.830,194
231796091Gajič EvaMASS200528.030,177
241134129Butala NinaKRKA200428.120,160
252304585Gjura MancaPMB200628.240,175
262375320Turčin IvaPMB200528.290,150
2730716654Hrovat LauraVEL200228.380,202
28266183Gojčič TinaASB200528.410,152
29675286Vučetić IvanaKAK200628.780,137
302137599Perko HanaOL200528.860,192
312612346Jelen Križovnik NežaSLG200228.970,199
321943943Roš ZanaMASS200628.970,124
33655282Lužnik LiaKAK200629.120,135
341477875Horvat AdrijanaLDA200529.350,186
352597418Frajdl NejaSLG200429.480,203
362624142Kelaidis MelinaSLG200429.56
371246799Saje NinaKRKA200429.600,191
38267576Šverc MancaSLG200430.370,196
26514585Pogorevc MajaSLG1996DNF0,193
2128418Novak JulijaOL2004DQ0,004
2647401Mori TjašaSLG2004DQ
2707826Šinkec NikaŠEN2005DNS
12214506Potočar TjašaKRKA1997DNS
1467877Čizmašija LanaLDA2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12393Pavlinjek NatalijaPOM199827.750,205
21796091Gajič EvaMASS200528.030,177
32137599Perko HanaOL200528.860,192
42612346Jelen Križovnik NežaSLG200228.970,199

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12328466Krajnc DanajaPMB200326.980,189
2467557Šter NikaDOM200427.070,177
321416485Pirnat Kopač MiaOL200327.460,153
430716654Hrovat LauraVEL200228.380,202

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1233577Kralj NikaPMB200326.780,154
22158287Posel Tia EdvardaOL200527.180,277
3267576Šverc MancaSLG200430.370,196
2707826Šinkec NikaŠEN2005DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11143081Gimpelj AnaKRKA200226.760,247
22297449Frangež MajaPMB200527.560,151
3675286Vučetić IvanaKAK200628.780,137
2128418Novak JulijaOL2004DQ0,004

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11151641Korasa NikaKRKA200326.830,179
2312688Trupej AljaVEL200327.670,186
3655282Lužnik LiaKAK200629.120,135
41477875Horvat AdrijanaLDA200529.350,186

po skupinah (6. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
144554Sabothy Polenec KatarinaAKK200526.340,138
21736828Belič Sara MiaMASS200426.470,175
32375320Turčin IvaPMB200528.290,150
4266183Gojčič TinaASB200528.410,152

po skupinah (7. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11775928Eržen IzabelaMASS200325.970,158
22684216Vovk VitaSLG200226.930,215
31943943Roš ZanaMASS200628.970,124
41246799Saje NinaKRKA200429.600,191

po skupinah (8. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12634220Korošec GajaSLG200526.610,155
22304585Gjura MancaPMB200628.240,175
32597418Frajdl NejaSLG200429.480,203
12214506Potočar TjašaKRKA1997DNS

po skupinah (9. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12912719Trajkovič GalaASB199825.17
23091089Marovt HanaVEL200426.600,192
2647401Mori TjašaSLG2004DQ
1467877Čizmašija LanaLDA2005DNS

po skupinah (10. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12946776Rus AnaTRK200325.720,168
224549Andolšek LanaAKK200525.870,133
32003047Toplak TiaMASS200327.780,238
42194920Vučko TajaOL200527.830,194

po skupinah (11. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118115645Istenič ZalaMASS200224.820,152
21134129Butala NinaKRKA200428.120,160
32624142Kelaidis MelinaSLG200429.56
26514585Pogorevc MajaSLG1996DNF0,193