Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma

Novo mesto, 30.1.2021

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
117815645Istenič ZalaMASS200224.570,180
224414585Pogorevc MajaSLG199624.750,224
38215998Skok LanaKLC199925.810,239
427217178Dolenc NežaTRK200325.810,207
511314506Potočar TjašaKRKA199725.820,174
62424220Korošec GajaSLG200526.160,192
72622508Zbičajnik KarolinaŠTA200526.240,164
824549Andolšek LanaAKK200526.290,159
91735928Eržen IzabelaMASS200326.330,190
1054554Sabothy Polenec KatarinaAKK200526.390,144
11527644Benedetič VitaGO200426.430,222
122911089Marovt HanaVEL200426.650,246
131071641Korasa NikaKRKA200326.860,216
141043081Gimpelj AnaKRKA200227.050,160
152058287Posel Tia EdvardaOL200527.090,234
16578404Murn ŽivaGO200527.120,162
172474216Vovk VitaSLG200227.160,255
18295688Trupej AljaVEL200327.520,201
1924615959Verhovnik LanaSLG200127.730,148
2056117Križnič IdaGO200327.890,199
211034129Butala NinaKRKA200427.970,145
222213Pavlinjek NatalijaPOM199827.970,201
231766091Gajič EvaMASS200527.990,192
242074920Vučko TajaOL200528.010,192
251377877Čizmašija LanaLDA200528.040,149
261834082Miklavčič TajdaMASS200228.080,227
272417279Dvoršak MašaASB200128.090,142
282154585Gjura MancaPMB200628.160,152
291923047Toplak TiaMASS200328.190,191
302244361Sovdat AjdaPSČ200628.470,169
312437401Mori TjašaSLG200428.750,208
322251266Sovdat ŽanaPSČ200428.80
332195320Turčin IvaPMB200528.820,146
34557944Gadnik TinaGO200328.86
351873943Roš ZanaMASS200629.120,192
361054776Grobler TinkaraKRKA200529.230,210
37547945Gadnik AnaGO200329.240,205
381387875Horvat AdrijanaLDA200529.240,186
392038418Novak JulijaOL200430.550,195
402237942Manfreda TamaraPSČ200531.240,140
424519Ostojič KlaraDTO2004DQ0,162
188201Vrbek KajaAKŠ2006DNS
1105008Murn EvaKRKA2002DNS
598871Štanta NeliGO2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12058287Posel Tia EdvardaOL200527.090,234
2578404Murn ŽivaGO200527.120,162
32154585Gjura MancaPMB200628.160,152
42237942Manfreda TamaraPSČ200531.240,140

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11034129Butala NinaKRKA200427.970,145
22213Pavlinjek NatalijaPOM199827.970,201
31834082Miklavčič TajdaMASS200228.080,227
598871Štanta NeliGO2003DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11766091Gajič EvaMASS200527.990,192
22244361Sovdat AjdaPSČ200628.470,169
31054776Grobler TinkaraKRKA200529.230,210
1105008Murn EvaKRKA2002DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11043081Gimpelj AnaKRKA200227.050,160
2295688Trupej AljaVEL200327.520,201
32195320Turčin IvaPMB200528.820,146
42038418Novak JulijaOL200430.550,195

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
154554Sabothy Polenec KatarinaAKK200526.390,144
21071641Korasa NikaKRKA200326.860,216
3547945Gadnik AnaGO200329.240,205
41387875Horvat AdrijanaLDA200529.240,186

po skupinah (6. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111314506Potočar TjašaKRKA199725.820,174
224615959Verhovnik LanaSLG200127.730,148
31377877Čizmašija LanaLDA200528.040,149
424519Ostojič KlaraDTO2004DQ0,162

po skupinah (7. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12622508Zbičajnik KarolinaŠTA200526.240,164
22474216Vovk VitaSLG200227.160,255
3557944Gadnik TinaGO200328.86
41873943Roš ZanaMASS200629.120,192

po skupinah (8. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12424220Korošec GajaSLG200526.160,192
21735928Eržen IzabelaMASS200326.330,190
32437401Mori TjašaSLG200428.750,208
42251266Sovdat ŽanaPSČ200428.80

po skupinah (9. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK200526.290,159
22911089Marovt HanaVEL200426.650,246
32074920Vučko TajaOL200528.010,192
42417279Dvoršak MašaASB200128.090,142

po skupinah (10. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
18215998Skok LanaKLC199925.810,239
227217178Dolenc NežaTRK200325.810,207
356117Križnič IdaGO200327.890,199
188201Vrbek KajaAKŠ2006DNS

po skupinah (11. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
117815645Istenič ZalaMASS200224.570,180
224414585Pogorevc MajaSLG199624.750,224
3527644Benedetič VitaGO200426.430,222
41923047Toplak TiaMASS200328.190,191